Bu Aralar Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? - Sayfa 118 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
4 kişilik takımlı serverdaysan çok başın ağrır - solo ya da duo da oynanır o oyun açıkçası.

Diablo immortal diablo 4 te open world kafasına işaretler veriyor gayet - ve microtransaction denilen oyun içi paralı işlerde İLLAKİ olacaktır - Battlepass sistemi falan bence tamamen oyunda tepki alınıyor mı , buna laf eden var mı gibi baya baya D4 betası gibi.

Ordada yani cinematicte kafayı yersin Lİlith falan filan..

Bilmeyenler 45 dk lık falan diablo hikayesi videoları var - çok iyidir ve aslında sonsuz içerik çıkartabilirler. Star wars 'ın yaptığı gibi - anormal geniş bir zamana tutarlı bir senaryo ama hiç o patlamayı veremedi.

Ben olsam Diablo'dan MMO yapardım detaylı ...WoW'un 10 katı etki yapardı içerik zenginliğinden.
Diablo 3'ün de vardı zaten az da olsa micro ödeme içerikleri. Dediğim gibi ben solo PvE takılan birisi olduğum için işin özünde beni çok rahatsız etmiyor bu tarz içerikler.

Blizzard genel olarak sinematik içeriklerde çok iyi işler başarıyor. İzlemeyenler, bilmeyenler açsın izlesin, film gibi sinematikleri var. 😄

Zaten Diablo Immortal MMO olarak çıktı, Lost Ark ne kadar MMO ise bu da en az o kadar MMO. 4. oyun nasıl bir yol izleyecek bilmiyorum ama ilk söylenenlere göre özüne dönecek, daha karanlık bir renk tonuna sahip olacak deniyordu. Bakalım, daha çıkışına var onun. Belki ileride dediğiniz gibi büyük bir MMO için ilk temelleri atıyorlardır bu şekilde. Bence de çok güzel olur WoW gibi çok büyük bir MMO Diablo.

Diablo 4'ün de Open-World olacağını söylemişlerdi. Bence güzel de olacak bu sistem, 5 bölgemiz olacakmış. Tek tek o bölgeleri keşfedeceğiz, farklı farklı maceralar, görev sistemleri barındıracakmış. Diablo 4'ün aşırı micro ödeme ve p2w içerikler barındıracağını sanmıyorum, en azından PvP'yi etikleyecek bir sistemi olmayacaktır.

V Rising'i ben zaten online sunucuya hiç girmeden oynadım. Zaten o tarz oyunları iş dağılımı olmadan oynamak bir yerden sonra sıkıyor beni. Valheim'i saatlerce oynamıştım arkadaşlarla, bunu da onlar oynuyor ama benim o kadar vaktim yok, solo da bir yerden sonra sıktı 😄

Diablo 3'ün de vardı zaten az da olsa micro ödeme içerikleri. Dediğim gibi ben solo PvE takılan birisi olduğum için işin özünde beni çok rahatsız etmiyor bu tarz içerikler.

Blizzard genel olarak sinematik içeriklerde çok iyi işler başarıyor. İzlemeyenler, bilmeyenler açsın izlesin, film gibi sinematikleri var. 😄

Zaten Diablo Immortal MMO olarak çıktı, Lost Ark ne kadar MMO ise bu da en az o kadar MMO. 4. oyun nasıl bir yol izleyecek bilmiyorum ama ilk söylenenlere göre özüne dönecek, daha karanlık bir renk tonuna sahip olacak deniyordu. Bakalım, daha çıkışına var onun. Belki ileride dediğiniz gibi büyük bir MMO için ilk temelleri atıyorlardır bu şekilde. Bence de çok güzel olur WoW gibi çok büyük bir MMO Diablo.

Diablo 4'ün de Open-World olacağını söylemişlerdi. Bence güzel de olacak bu sistem, 5 bölgemiz olacakmış. Tek tek o bölgeleri keşfedeceğiz, farklı farklı maceralar, görev sistemleri barındıracakmış. Diablo 4'ün aşırı micro ödeme ve p2w içerikler barındıracağını sanmıyorum, en azından PvP'yi etikleyecek bir sistemi olmayacaktır.

V Rising'i ben zaten online sunucuya hiç girmeden oynadım. Zaten o tarz oyunları iş dağılımı olmadan oynamak bir yerden sonra sıkıyor beni. Valheim'i saatlerce oynamıştım arkadaşlarla, bunu da onlar oynuyor ama benim o kadar vaktim yok, solo da bir yerden sonra sıktı 😄
Valheimi ben solo oynadım - şehir yaptım resmen oyun kasıyordu neredeyse ...ama bıktım ordan oraya amele gibi malzeme taşı et :D yoksa nefis oyun oda - ben epey severim o kafayı.

Keza Raft te öyle onuda çok severek oynadım.

Valheimi ben solo oynadım - şehir yaptım resmen oyun kasıyordu neredeyse ...ama bıktım ordan oraya amele gibi malzeme taşı et :D yoksa nefis oyun oda - ben epey severim o kafayı.

Keza Raft te öyle onuda çok severek oynadım.
Ben o tarz oyunlarda yanımda en azından bir kişi daha olursa keyif alıyorum, diğer türlü çabuk sıkılıyorum. 😄 Vakit bulursam V Rising oynayan arkadaşlara katılacağım da fırsatım olmuyor. Raft'ı da kalabalık oynamıştım, güncelleme geldikçe de oynuyorduk sürekli. Cidden çok güzel oyun.

:D
02bfd7-3.jpg

Xbox'ta Guardians of the Galaxy'yi bitirdim geçen gün. GTA V'nin yeni nesil güncellemesini almıştım, PS5'te ona başlarım bu hafta. Switch'te de Thronebreaker oynuyorum özlemişim Witcher evrenini. Teşekkürler.

Diablo immortala sardım bu aralar ama ağır para basma için yapılmış belli - zaten 25 M dolar mı ne hasılat yapmış çıktığından beri.

O değilde laptop değiştirmeyi düşünüyorum çok eskide kaldı benim emektar - TR fiyatlarına inanmıyorum almanya üzerinden alma ihtimalim var - tavsiye edebilecek var mı hiç ?

Üst Alt