Bu Aralar Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? - Sayfa 83 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1800 lira reis aşıyor bütçemi. 1000 liraya kadar bakıyorum. Cooler Master MH752, Arctis 5 ya da Cloud Alpha S var aklımda ama kullanan birilerini bulmam gerek.

Anladım renktaş.G633 al dicem ama oda 1300 lira olmuş malum dolar yüzünden.Dediğin markaları hiç kullanmadım o yüzden bilmiyorum nasıl ses kaliteleri.Logitech şu yönden iyi belki duymuşsundur.Hem kaliteli ürünleri var birde en ufak bi arızada avrupadaki logi firmasına sorununu bildiriyorsun anında yenisini gönderiyorlar sana.

Anladım renktaş.G633 al dicem ama oda 1300 lira olmuş malum dolar yüzünden.Dediğin markaları hiç kullanmadım o yüzden bilmiyorum nasıl ses kaliteleri.Logitech şu yönden iyi belki duymuşsundur.Hem kaliteli ürünleri var birde en ufak bi arızada avrupadaki logi firmasına sorununu bildiriyorsun anında yenisini gönderiyorlar sana.
Evet biliyorum, müşteri memnuniyeti çok iyi bir firma. Ama kaliteli bir şey alınca senelerce kullanılıyor zaten.

Zowie ec2a mouse kullanıyorum mesela. 5 yıl geçti. Hala ilk günkü gibi yoğun kullanmama rağmen.

Şu kulaklık mevzusu çok hassas bir şey ya. 1000 lira verip tüm zevkinin içine bile edebilirsin.

Evet biliyorum, müşteri memnuniyeti çok iyi bir firma. Ama kaliteli bir şey alınca senelerce kullanılıyor zaten.

Zowie ec2a mouse kullanıyorum mesela. 5 yıl geçti. Hala ilk günkü gibi yoğun kullanmama rağmen.

Şu kulaklık mevzusu çok hassas bir şey ya. 1000 lira verip tüm zevkinin içine bile edebilirsin.

Aynen mesela ben pubg oynarım deli gibi eski kulaklığım pek başarılı değildi bazen adamların nerden geldiği anlaşılmıyordu.g935 sonrası en küçük taş parçaçık seslerini bile algılıyorum.

Arctis 5 kullanıcı yorumları iyi gibi ama yinede iyi araştırman lazım çok önemli çünkü fps oyunlarında.

Normal seriyle karşılaştırırsak nasıldı

Uncharted 4'ten pek farklı değildi hatta onun devamı gibi. Grafikler olsun, oynanış olsun, düşmanlar olsun hatta tanıdık karakterlerde gördük. Nathan Drake yerine serinin 2. ve 3. oyununda Nathan'a eşlik eden Chloe Frazer'ı canlandırıyoruz. Yeni Uncharted oyunu gelicek mi acaba?

2ea28ea508a93faeade5cbd6a9a49511.png

Aynen mesela ben pubg oynarım deli gibi eski kulaklığım pek başarılı değildi bazen adamların nerden geldiği anlaşılmıyordu.g935 sonrası en küçük taş parçaçık seslerini bile algılıyorum.

Arctis 5 kullanıcı yorumları iyi gibi ama yinede iyi araştırman lazım çok önemli çünkü fps oyunlarında.
Cloud 2 de senelerce gitti bana. Kablosu bozuldu en sonunda.

Faceit level 10 yüksel eloyum. Önemli benim için kulaklık dediğin gibi.

Cooler Master MH752 alacağım sanırım. Reddit'te öneriyorlar Cloud 2'ye kıyasla. Birde Tecone'a sordum o da onu önerdi.

En kötü beğenmezsem direkt iade ederim Cloud Alpha S alırım

Pandemi başladığından beri Ps4 te Fifa 19-Battlefield,Pc de Zula ve efsane Cs 1.6 :D Arkadaşın serverı var 8-10 kişi toplanıp oynuyoruz müthiş vakit geçiyo.

Üst Alt