Bu Filmi Daha Önce İzledik! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu Filmi Daha Önce İzledik!

Galatasaray taraftarı olarak bu filmi daha önce defalarca izlemiştik biz.

Daha usta oyuncular tarafından oynanan bayat senaryo ile artık Galatasaray taraftarını kandıramazsınız.

Basına bilinçli olarak sızdırılan bir iki heyecan verici isim ile transfer dönemi boyunca umut tacirliği yapıp takıma yeni Donk'lar, Tarık'lar, Linnes'ler, Olcan'lar katarak daha da borçlandırılan bir Galatasaray'a artık tahammülümüz de yok.

3 AY BOYUNCA OLACAKLAR

10 tane teknik direktör ile adımız anılacak sonra gidip Riekerink ile devam kararı aldık diyecekler.

Kafalarına göre transfer yapıp daha da kulübü borç batağına götürüp olmayan beyinleri ile football manager oynar gibi kulüp idare edecekler.

Galatasaray'da transfer bitmez diyerek son haftaya transfer bırakıp para yok diye onu da donduracaklar.

Sabri'ye, Yasin'e gidip uzun vadeli kontrat yapıp 2 yılı daha ipotek edecekler.

Taraftar yine susacak. İki istifa diyecek ilk divan kurulunda fanlara haddini bildirdi diye 80+ yaşayan ölüler tarafından eleştiriyi bırak tebrik alacaklar.

6 ay sonra dengesi iyice şaşmış Riekerink de iyice saçmalayacak (sezon başlamadan büyük ihtimal küsmüş veya gönderilmiş bir Sneijder ile kendisine Sneijder'in ahbabı ne anlar teknik direktörlükten tenkitleri altında) ve istifa edecek.

Sonra yine Hagi'ye falan gidecekler. Bu sefer ondan da red yiyecekler (inşallah).

Devre arası abuk subuk 2-3 tane daha menajer önerisi topçu alıp yola devam edecekler.

Sene sonu Avrupa'ya katılma potasından uzak bir Galatasaray ile Olağan Kongre'ye gidip bu sefer tenkit yiyecekler. İmza toplanacak Albayrak falan önderliğinde sonrasında da seçim.

SORU BASİT:

SONU BELLİ FİLMİ NEDEN İZLEYELİM BİZ ''FANLAR''. MADEM SİZ DE 1 SENE SONRA DEDİĞİMİZE GELECEKSİNİZ DİRENÇ NİYE GİDİN ŞİMDİDEN PAŞA PAŞA SEÇİME DE TARİHİN EN NEFRET EDİLEN YÖNETİMİ OLARAK YAZMASINLAR SİZİ.

Mevcut yönetim ibra edildiği gün 2016-2017 sezonunu da çöpe atmış olduk zaten. İş işten geçti. Şimdi seçim kararı bile alınsa ancak temmuz gibi seçim yapılabilir. Eh daha bunlar mazbata alacaklar görev bölümü yapacaklar vs... derken ne hoca ne oyuncu transferi yapabilirsin. Yani benim gelecek seneden hiçbir umudum yok. Adı Galatasaray diye takip edeceğiz yine o kadar. Umarım yanılırım da tam tersi bir manzara ile karşılaşırız lakin hiç sanmıyorum.

Üst Alt