Bu Fiyatlara LG G3 Alınır mı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu Fiyatlara LG G3 Alınır mı?

Arkadaşlar telefonun fiyatlarındaki bu değişim normalmidir ? Lg g5 ten dolayı mı yoksa orjinal ürün değilmi ? Ona göre pazartesi alacağım da. Şu fiyatlara bakarmısınız şok içindeyim.Sıfır fiyatları normalde 1000 tl bandında değilmiydi en son ?

İlanlarda sıfır,garantili ve orjinal olduğu kapıda açıp denedikten sonra ödeme imkanı olduğu belirtilmiş. Orjinal olduğunu nasıl anlarım acaba.

565 TL
Loading site please wait...

675 TL

629 TL

IMEI'sine bakarak orijinal olup olmadığını anlayabilirsin. Zaten eline aldığında telefonu anlarsın orijinal olup olmadığını.

Fiyat garip geldi bana da. LG G5 çıktığı için eski modellerde elbet fiyat düşüşü yaşanacaktır ancak bu kadar da düşeceğini zannetmiyorum. N11 gibi yerlerde 1000 lira şuan G3.

IMEI'sine bakarak orijinal olup olmadığını anlayabilirsin. Zaten eline aldığında telefonu anlarsın orijinal olup olmadığını.

Fiyat garip geldi bana da. LG G5 çıktığı için eski modellerde elbet fiyat düşüşü yaşanacaktır ancak bu kadar da düşeceğini zannetmiyorum. N11 gibi yerlerde 1000 lira şuan G3.

Kapalı telefonun imeisini nasıl öğrenebilirim peki ? Peki o imei yi nereye sorgulatcam orjinal olduğunu anlamak için. Teknoloji konusunda pek iyi değilim. Yalandan yere çarçur etmek istemem. Bide alırım 1 ay sonra kopya çalıntı imei denip kapanmasın tel

Bildiğim kadarıyla akıllı telefonlarda *#06# tuşladığınız zaman ekrana gelen numara cihazınıza ait IMEI numaranızdır. Ama LG G3 için bu fiyatlar hiç inandırıcı değil. Elden geçme telefonlar olabilir. Görmeden almayın hatta siz anlamıyorsanız varsa yanınızda bu işten anlayan bir arkadaşınızı da götürün.

Dikkatli ol yinede ben vatandan asus zenfone 2 laser aldım.Gayette güzel bir cihaz en azından bilindik bir yerden aldım.Sende tercihini bilindik bir yerden yana yap.300 500 derken çöpe atma paranı

Bildiğim kadarıyla akıllı telefonlarda *#06# tuşladığınız zaman ekrana gelen numara cihazınıza ait IMEI numaranızdır. Ama LG G3 için bu fiyatlar hiç inandırıcı değil. Elden geçme telefonlar olabilir. Görmeden almayın hatta siz anlamıyorsanız varsa yanınızda bu işten anlayan bir arkadaşınızı da götürün.

şua elimde asus zenfone 6 var . dediğin kodlamayı yaptım rakamlar dizini çıktı . bu imei numaram heralde. peki bir telefonun imei numarasının olması orjinal olduğu anlamına mı geliyor her türlü ?

Arkadaşlar telefonun fiyatlarındaki bu değişim normalmidir ? Lg g5 ten dolayı mı yoksa orjinal ürün değilmi ? Ona göre pazartesi alacağım da. Şu fiyatlara bakarmısınız şok içindeyim.Sıfır fiyatları normalde 1000 tl bandında değilmiydi en son ?

İlanlarda sıfır,garantili ve orjinal olduğu kapıda açıp denedikten sonra ödeme imkanı olduğu belirtilmiş. Orjinal olduğunu nasıl anlarım acaba.

565 TL

675 TL

629 TL

Çin malı taklit telefon bunlar, orijinal G3 değil, sahtekar işi yani.

Ben gecen yil 1800 tlye aldim bu yil ise lg garantili 1200-1300 arasi satiliyor yani bu kadar ucuz olmasi cok zor telefon buyuk ihtimal replika ve islemcisi mediatek snapdragon degil

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt