Bu forma da olay yaratacak - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu forma da olay yaratacak

Cevap: Bu forma da olay yaratacak

İŞTE:

107930_2_100630122100.jpg

Cevap: Bu forma da olay yaratacak!..

Aga, ben de bunu anlamıyorum, biz giyince iğrenç de Barca, Palermo, Juve giyince şahane. Ne biçim dünyadır ya? Tamam, ben de çok tasvip etmiyorum da pazarlama stratejisi bunlar. Almazsınız olur biter, her yıl 4 tane forma çıkarıyoruz zaten, diğer 3'ünden beğenin bir tane.

Evet bunlar gerekli bence.En çok satılan forma bu olur büyük ihtimal.

Bu formaların yanında geçen sene giydiğimiz parçalı formanın aynısı olacak..ve ligin ikinci yarısındada çubuklu çıkartılacak

ben çok beğendim, zaten palermoya da formalarından dolayı hep bir sempatim vardı, bir kerelik alırım, sıkıldım hep parçalı almaktan..

Ben almam alanlarada niye aldın demem Ama sunu diyim bu formayı fener yapsaydı bir sene boyunca dilimizden düşmezdi.

Geçen sene mor formayla alay eden ezik takım taraftarları,en çok sattığımız forma o oldu,her sezon böyle değişik forma çıkarılması güzel.Eğer böyle bir forma çıkacaksa bence gayet güzel.

3. forma arada bir giyilecekse tamam, buyuk takimin belli bir rengi olur bir sene turuncu bir sene mor.

Üst Alt