Üye Görüşü - Bu Gece Konuşmayan Yönetim Şampiyonluğu Elleri ile Verir | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Bu Gece Konuşmayan Yönetim Şampiyonluğu Elleri ile Verir

Ali Koç artık zıvanadan çıkmış, 10-11 senesinden daha bariz bir şekilde şike yapıyor.
%100 iki tane kırmızı kart verilmiyor ve saçma sapan bir penaltı ile beraberliği yakalıyorlar. Bu penaltı ise Icardi’nin her maç 3 adet penaltı kazanması lazım. Her maç tribünler ana avrat sövüyor hakeme hiç ceza yemiyorlar. Soyunma odasında hakemi, gözlemciyi baskı altına alıyorlar. Bugün susan daha da konuşmasın. O penaltı çalındığı zaman şikeyi hissetmeyen Galatasaray’ın başında bulunmasın. Trabzon 5 gol atıyor 3’ü sayılıyor, Samsunspor başkanı adeta puan aldıkları için özür dileyecek duruma gelmiş, Anadolu takımları Galatasaray’a karşı sürekli açıklamalarda bulunuyor bu düzen kolay kurulmadı ama yıkmak bizim görevimiz.

Şampiyonluk şikecilere peşkeş çekilmiş tepki koymazsak onları kolladıkları yetmediği gibi bizi de doğramaya başlayacaklar.İnanılmaz bir sezon oluyo geçen senenin bile önüne geçtiler

Valla konuşmayacaklarsa istifa etsinler.. Dursun Özbek geçen aslan gibi konuştu ama şike , katliam bütün pisliğiyle devam ediyor..

Penaltı verileceğini herkes biliyordu .
Fenerliler bile şaşırdı penaltıya utanmaz tff utanmaz mhk .
Var sadece fenere var

Bizimkilerden ses çıkmaz onlar da istediği gibi at koşturmaya devam eder şu maçın hakeminin kariyeri bitmesi lazım vardakilerle beraber çünkü bu kötü hakemlik değil, niyet bozuk. Adam 2 m ileride şu İrfan'ın boş kaleye atamadığı kafa vuruşu onu bile korner kullandırdılar gerçekten yani yapılacak ne varsa yaptılar şu maç ancak özel çaba ile olur bunlar.

Katılıyorum. Acil mudahale lazım. Yoksa o komik video paylasimindaki tersten penaltı işleri çok uzak değil. Is o noktaya doğru ilerliyor.

Üst Alt