Bu Kadro Ligde Ne Yapar? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu Kadro Ligde Ne Yapar?

CnAOvKYXgAAYM0b.jpg:large

Yedekleri ve tribündekileri yazmaya dilim varmiyor. Bence vasat bir kadro ama Dursun bunlardan da satacaktir sonra sahaya sürecek 11 oyuncu bile bulamayacak hale gelecegiz.

5. oluruz. Konya'nın devri bitti Davutoğlu sonrası.

1. Fenerbahçe
2. Beşiktaş
3. Başakşehir
4. Trabzonspor
5. Galatasaray

olur.

5. oluruz. Konya'nın devri bitti Davutoğlu sonrası.

1. Fenerbahçe
2. Beşiktaş
3. Başakşehir
4. Trabzonspor
5. Galatasaray

olur.

Herkes aynı şeyi diyor,bu Davutoğlu dışişleri bakanıydı,gökten zembille inip başbakan olmadı.Kollayamış mı o zamanlarda Konya'yı?Bunu demek bütün futbolcuların ve teknik ekibin emeklerine,seyircilere falan haksızlık olur bana göre.

Konya UEFA gruplarinda yipranacagi,Osmanli da sezonu Temmuz'da acip Nisan gibi cokecegi icin ligde ilk 5'e gireceklerini sanmiyorum.

Hamza Bursa'da yerlilerle fena takim olusturmadi.Basaksehir Avrupa'dan erken elenirse bu ikisiyle,elenmezse sadece Bursa ile 3.luk mucadelesi veririz.

Bu kadro ligde ne yapar bilmiyorum ama "sarı kart" cezaları uygulanırsa herhangi bir kadro varyasyonu hiçbir şey yapmaz.

+Podolski tek forvet pek etkili olmaz.

rodellega eren ve iyi bir ön libero alınırsa ligi zorlarız geçen sene gibi erken kopmayız ama bunlar yapılmazsa dördüncülük olağanüstü bir başarı olur !! tabi birde bruma sinan faktörü var bu ikisinin patlama yılı olursa iş değişebilir ! rodellagaya razı olan bir taraftar yaptılar beni de tüm emeği geçenlere saygılarımı sunuyorum !!

Üst Alt