Bu oyuncu kim olabilir ? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu oyuncu kim olabilir ?

Cevap: Bu oyuncu kim olabilir?

Degen güzel olur, Benayun'u satmazlar sanırım, Voronin Liverpool'da değil şu an olasılıklar arasından çıkar bu durumda zaten eski Voronin değil artık açıkçası beğenmiyorum.Aslında düşünmeye pek gerek yok takımda yedek kalan, formu yerde sürünen ya da en yaşlı isimlere bakın kimin geleceğini anlarsınız...

Voronin gelmesin, cok bencil ve problemli bir oyuncu. Gelirse her mac saha icinde kavga cikar, hele bir de Sabri takimda duruyor olursa.

Pennant olabilir.Bildiğim kadarıyla sezon sonu sözleşmesi bitiyo aynı kewell gibi alınabilir..

Lutfen, biraz mantikli yazalim. Torres, Gerrard merrard gelmeyecegini, futboldan anlamayan annem bile bilir.

Bu forum'un yukselmesi lazim. Bakiniz ASY.net'e.. masallah, mantiksiz yazan yok orda.

Simdi kesin ban yeriz.. ama dogruyu soyluyorum.

Arkadaşım o adam orda dalga manasıyla yazmış ama sen anlayamayıp eleştiriler yapmışsın önce kendin onun ciddi olarak yazmadığını anlamanlısın beğenmiyorsan git antu forumuna yada reklamını yaptıgın foruma.

Arkadaşım o adam orda dalga manasıyla yazmış ama sen anlayamayıp eleştiriler yapmışsın önce kendin onun ciddi olarak yazmadığını anlamanlısın beğenmiyorsan git antu forumuna yada reklamını yaptıgın foruma.

Tamam tamam, sen beni anlamadin.

Kewell'in tavsiyesiyle bir Liverpool'lu ile gorusuyorsak:

610x.jpg

Ben bildim bile.. :p

Lutfen, biraz mantikli yazalim. Torres, Gerrard merrard gelmeyecegini, futboldan anlamayan annem bile bilir.

Bu forum'un yukselmesi lazim. Bakiniz ASY.net'e.. masallah, mantiksiz yazan yok orda.

Kişisel hakarette bulunmamanız için sizi uyarıyorum.

ASY.net 'te GSCimbom iyidir oraya gidin denemiyorsa burada da öyle birşey denememeli. Diyecekseniz zaten burada işiniz olmamalı.

Fotograf nasil ama? Kewell ve Voronin? Acayip buldum, google'da Kewell and Voronin yazip geldi bir fotograf.

Voronin hem vatandaşı hemde iyi anlaştığı içn kewelle aynı takımda oynamak ister bence ümit ve nondanın olmadığı yerde güzel bi forvet.

Üst Alt