GSC Anket - Bu Şartlarla Sergio Ramos'u İstermisiniz? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Bu Şartlarla Sergio Ramos'u İstermisiniz?

?

• Evet, Ramos bu boru değil!

Kullanılan: 58 57.4%
  • Hayır, yaşını başını almış zaten ve o maaş ne öyle?!

Kullanılan: 43 42.6%

• Kullanılan toplam oy
    101
  • Anket kapatılmış .
yaşını başını almış zaten diye ekleme yapılmış ama benim arıza noktam yaşı değil sadece, yinede hayır dedim gelirse formasını alacağım sergio ramçoşa

bu maliyetlere dur denmeli.

Nelsson gitmek istiyorsa ve 20 veren varsa Ramos kısa vadeli geçiş süreci için en iyi seçenek gibi duruyor

o bölgeye tekrar genç ve potansiyelli birini koymamız gerekiyor

Ramos benim gözümde Maldini ve Nestanın önünde bir adamdır. Gelmesini de isterim fakat sadece Şl maçları için geliyorsa takımı sahiplenme konusunda sorun yaşayacaksa lige adapte olamayacaksa gelmesin.

bu tür adamlar genelde anadolu deplasmanlarında adapte olamıyorlar maça

Gönül ister ki Nelsson kalsın fakat duyduğuma göre kendisine bu sezon için söz verilmiş

ankete şartlı evet diyorum. adaptasyon sorunu olmayacaksa gelsin

Nelsson gitmek istiyorsa ve 20 veren varsa Ramos kısa vadeli geçiş süreci için en iyi seçenek gibi duruyor

o bölgeye tekrar genç ve potansiyelli birini koymamız gerekiyor

Ramos benim gözümde Maldini ve Nestanın önünde bir adamdır. Gelmesini de isterim fakat sadece Şl maçları için geliyorsa takımı sahiplenme konusunda sorun yaşayacaksa lige adapte olamayacaksa gelmesin.

bu tür adamlar genelde anadolu deplasmanlarında adapte olamıyorlar maça

Gönül ister ki Nelsson kalsın fakat duyduğuma göre kendisine bu sezon için söz verilmiş
CL'de oynar, Kadıköy'de kafa golü atar, Mert Hakan'ı havaya kaldırır, 2 şamarlar. Onun dışında pek sallamaz gibi geliyor.

Üst Alt