Bu Sene Play-Off Yok mu? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu Sene Play-Off Yok mu?

Yabancı sınırın da adalet bekçiliği yapanlar ... Bizde adalet istiyoruz 9 puan farkı yarıya düşürdünüz sırf yayıncı kuruluş istedi diye , Şikeciler madur olmasın diye , şimdi madur biziz ne dersiniz yok mu play of ?

Türk futbol tarihin de ilk kez böyle bi uygulama yapılıyor önümüzü her türlü kesiyorlar kesmeye çalışıyorlar bu basit bişey değil bem hatırladıkca sinirleniyorum .. Ve şuan sadece fenerbahçe istemediği için yabancı sınırı değişmiyor ve bu adamlar hala utanmadan ordalar bunları düşüremedik ya ona yanarım ben..

Playoff'a gerek yok, tarihimizin en anlamlı, en muhteşem şampiyonluğunu yaşayacağız.8 puan geriden gelip Şampiyon olacağız 4. yıldızı takacağız, Mancini öyle böyle değil fena efsane olacak.

Playoff'a gerek yok, tarihimizin en anlamlı, en muhteşem şampiyonluğunu yaşayacağız.8 puan geriden gelip Şampiyon olacağız 4. yıldızı takacağız, Mancini öyle böyle değil fena efsane olacak.

Hocam kusura bakma ama tarihimizin en anlamlı en muhteşem şampiyonlugunu yaşadık.

Adamların mabedinde playoffa rağmen yenilmeyip şampiyon olduk son maç Adamlara ışıkları söndürttük ... o stadı yıkmadıkça o utancın altından kalkamazlar.Hep hatırlarlar.

Benim için budur en muhteşem en harika en anlamlı şampiyonluk.

Başka ne yapılabilir ? Hımmm....

Mesela 100 binlerin inlerinde şampiyonluk kutlamasına hazırlandıgı gecede son dk larla ağlata ağlata şampiyon yaşatılabilir. AAAAAAAAAAA unutmusum biz onuda yaptık :)

Mesela mesela baska ne olabilir acaba ?

Acaba 9 puan geriden gelip haftalar öncesinden şampiyonluk naraları atan rakibini geçip ipi göğüslemek olabilir mi ?

Eeee biz onu da yaptık :)

Yani afedersin ama biz fenerle kamasutra yaptık resmen. Hemde sadictçe en fazla acıyı verecek her pozisyonda :)

Kaldı mı daha ötesi ?

Bu saatten sonra fener benim rakibim falan olamaz .. İnsan düşmanına böyle acı çekdirmez :)

O yüzden artık sadece şampiyonlar ligi ilgilendiriyor beni.

Oraya gidelimde 1çci olmusuz 2. olmusuz o kadarda umrumda değil..

play-off u geçtim lig devam ederken ceza açıklaması bile istemiyorum ben şahsen... lig bitsin şampiyon olalım (ki ben olacağımıza olmayacaksa da kıl payı kaçıracağımıza inanıyorum) ondan sonra açıklansın cezaları...

lig sürerken verilecek ceza "vay biz şampiyon oluyorduk da önümüzü kestiler" muhabbetine dönecek... hiç gerek yok... biz türkiye kupasını alalım, chelsea'yi eleyelim şampiyonlar ligine de direkt gidelim benim için şampiyonluk kadar değerlidir...

bizim taraftar kari gibi anca laf yapar icraat olmaz yegen bosuna debelenme bu sene fener sampiyon olur bizim taraftar aa sikeciler der oyle de gider

Lig başlamadan play-off belirlenmişti. Böyle başlıklarla antuya 12 numaraya malzeme veriyorsunuz. Gerek yok böyle şeylere..

Saçma salak puanlar kaybediyorsun, rakibin alenen şike yapıyor susuyorsun..

Oyuncuların şampiyonluğa inansın, adam gibi baskı ortamı yarat, başka şeylere gerek yok, yine şampiyon olursun.

play off felan gerekmez. Derhal şikeciler küme düşürülmeli. Tff suç işliyor. Gerçi hükümette suç işliyor. Yasalari çignemekte hiç tereddüt etmiyorlar. Ses çikarani susturuyorlar.

2013117112842_8021799402846500x500.png

konuya kuş saldırısı olmuş

boş kafes koydum doluşanca banlayınız sn. moderasyon

Üst Alt