GSC Anket - Bu Sezonun Sorumlusu Kimdir? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Bu Sezonun Sorumlusu Kimdir?

Bu Sezonun Sorumlusu Kimdir?

• Baskan ve Yonetimi

Kullanılan: 8 16.3%
  • Fatih Terim

Kullanılan: 36 73.5%
  • Torrent

Kullanılan: 2 4.1%
  • Futbolcular

Kullanılan: 3 6.1%

• Kullanılan toplam oy
    49
yönetim+futbolcu+taraftar

ŞAMPİYONSUN GALATASARAY
İNŞALLAH
laiklik islam a ters olan bir küfür sistemidir #2225287 - uludağ sözlük  galeri

Burak Elmas (%15) sadece Fatih Terim’i gondermese ve Ocak’da Gedson’u alsa tablo bambaşka olabilirdi…

Terim (%10) biraz oyuncu grubuna yönelik oyun oynatsa ve hatalarında inat etmese daha iyi sonuçlar alabilirdik.

Oyuncular (%5) kendini gelistiren cok az oyuncu var. Çoğu geriye gitti.

TFF (%70) şike, şerefsizlik ve eyyamla fener macindan itibaren (oncesi de var) 6 maçlık bir operasyon çekildi takıma, önceki 2 sezon oldugu gibi.

taraftar

kümede kalmayı 2 hafta önce garantilemiş büyük takımın son iç saha maçında golden sonra sen olsan bari çalınıp dans ediliyosa götü kolay toplanamaz demektir

%90 oranında Fatih Terim.

Aldırdığı her oyuncunun kötü olmadığını kadronun da çöplük olmadığını düşünüyorum ama 3 yıldır Gedson hariç bir tane düzgün orta saha aldırmadı takıma anlaşılır gibi değil. Cicaldau'yu aldırırken de bir bildiği olduğunu düşünmüştüm, yokmuş bildiği bir şey.

Asıl sıkıntı kadroya bir bütün olarak baktığında çıkıyor. Takım defansif oyun ve kontradan başka hiçbir şeyi düzgün oynayamıyor. Tek tek düşünüyorsun, Boey, Van Anholt, Nelsson, Cicaldau, Kerem, Berkan vs. Cicaldau ve Assuncao hariç hiçbirine kötü oyuncu diyemem ama takımı alıp sürükleyecek bir tane oyuncu yok. İşçi arı gibiler, verilen işi yapabiliyorlar sadece, bir tek Kerem beklenenin çok üstüne çıktı. Takıma liderlik yapabilecek bir tane sürekliliği olan adam yok takımda. Abilik beklediklerin ya yaşlı ya etkisiz.

Oyun olarak zaten hücum oynayamayan bir takıma el mahkum öyle kısır bir oyun oynattı ki başarısızlık bağıra çağıra geldi.

Saha dışında zaten biz yaş ilerledikçe olgunlaşıyor, gereksiz gerginliklerden uzak duruyor diye düşünürken adamın egosu giderek şişmeye devam etmiş. Ben bu ibra etmeme muhabbetinden sonra artık bayağı yıldım kendisinden.

Üst Alt