Bu Takımın Sorunu Defanstadır! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bu Takımın Sorunu Defanstadır!

Dünyanın en iyi defansıda olsa tr iş yapmaz
Bizim çolak avmlerde takılırken şimdi deportivada kurşun döktürüyor
Sorun futbolcu td vs değil
Gk kurulun yapısı değişmediği sürece
Gs küçük olsun bizim olsun zihniyeti devam eder
Buda takıma yansır yönetime ve td ye
Gs batmadıkça bunlar gitmez oyüzden batalım

Dünyanın en iyi defansıda olsa tr iş yapmaz
Bizim çolak avmlerde takılırken şimdi deportivada kurşun döktürüyor
Sorun futbolcu td vs değil
Gk kurulun yapısı değişmediği sürece
Gs küçük olsun bizim olsun zihniyeti devam eder
Buda takıma yansır yönetime ve td ye
Gs batmadıkça bunlar gitmez oyüzden batalım
bak işte bu türkiyede avmlerde gezen adam şimdi nasıl oynuyor

hadi yiyorsa oynama çalışma öyle aman selçuk evladımız bize neler kazandırdı nasıl yedek olur demezler birde bakmışsın yedek kulübesindesin ordan çıkamadın mı ikinci lig bye bye

Bu takımın defansı ancak takım gerçek bir kenetlenme gerçekleştirdiği zaman düzeliyor. Nası beceriyorlar bilmiyorum ama işin laylaylomunda hepsi.
Ha bir de takımdaki beyinsizleri Florya'ya almayarakta bir adım atılabilir.

Bizim taraftar olarak da yonetimin hatasi da gelen giden teknik ekiplerin de bir hatasi var . Simdi semih kotu ya , yerine gidip chedjou yu koyacak, hakan kotu dedik yerine gidip daha gecen hafta kestigi carole u koyacak

Bizim sorunumuz bu iste . Elli kere dedik , semih de chedjou da bu takimda oynamaz ! oynadikca, hangisi oynuyorsa onun yuzunden gol yenir .. Artik bunu tahmin etmek bir basari filan da degil , zaten 1 ya da 2 gol yiyecegimizi 5-6 atariz dedigimde de soyledim , oyun kuramadik pozisyona giremedik yenildik ,ama boyle her mac forvetlerin bir sey uretemeyebilir, frekansin bozuktur , olmuyordur

0-0 cepte oynayamiyoruz , sebebi bu senelerdir degismeyen sabri-hakan-semih gibiler ...

Tekrar vurguluyorum , gidip chedjou yu oynatacak ,bu sefer onun aymazligindan yiyecegiz ,bjk macinda olmadi mi bu dedigim , super kupa macinda olmadi mi , 2 sene evvel kadikoyde salakca yaptigi penalti ..

2 mac chedjou kufur yesin , "ama semih gol de atiyordu" diyecek buradakiler ,cunku unutacaklar bu haftayi ve yine semih donecek

bu gel gitler boyle devam ettikce de biz ayni golleri yiyecegiz ,degisen sadece yediren isim olacak .. koydugum linklerde de denayer ,donk yedirmis ..

Üst Alt