Bucaspor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bucaspor Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

Fatih hoca, yeni geldiği takımındaki yedek oyuncuların ki her ne kadar bir çoğu ümitsiz vaka olsa da son durumlarını ve kazanabileceği oyuncu var mı görmek istiyor belli ki.

Bu adam daha geleli 5 gün oldu. Yedekleri bu maçta görmeyecekse nerede görecek? Ona göre transfer politikası belirleyecek belki de. Şu aşamada denk gelen şu maçta FT'ye genç oyuncu oynatmıyor diye kızmak abesle iştigal olur. Tudor'un durumu ile Terim'in durumu şu an bir değil. Tudor da ziraat kupasında gençleri oynatmıyor diye değil, Kasım ayında şampiyon olabileceğimiz ligi bize zehir ettiği için gitti.

Ne Tudor'muş arkadaş gören de hakikaten bir vasfı var zanneder :crushed:

Tarık'ı görmesi mi gerekiyor gerçekten?
Tarık onun döneminde alınmadı hiç beraber çalışmadı. Hiç denemeden şans vermeden göndermesi ne derece mantıklı? Birşey değişecek mi tabi ki hayır. Ama taraftar bakışından çıkıp anlamaya çalışırsak bu tercihi hak veririz.

Inanıyorum ki ht maça çıkarken bu isimlere son şansları olduğunu hatırlatacaktır ve iyi değerlendiremeyene forma vermeyecektir.

Tarık onun döneminde alınmadı hiç beraber çalışmadı. Hiç denemeden şans vermeden göndermesi ne derece mantıklı? Birşey değişecek mi tabi ki hayır. Ama taraftar bakışından çıkıp anlamaya çalışırsak bu tercihi hak veririz.

Inanıyorum ki ht maça çıkarken bu isimlere son şansları olduğunu hatırlatacaktır ve iyi değerlendiremeyene forma vermeyecektir.
Tarık'ı milli takımda oynattı benim bildiğim.

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Gulu seven dikenine katlanir , artik selcuk tarik balta ve eray gibileri daha cok goreceksiniz

yani eski performanslari biraz artar ama kendinizi buna alistirin cunku terim eskiden nasil bir anda neco yu geri aldi , baytarla filan 11 kurdu ise yine turklere agirlik verecektir , tudorla kurtulduklarimiza sevinelim ,tutunabilenler kalacaktir

zaten carasso yerine eray , balta ve sabri ile ilgili roportajlar bunu destekliyor

her guzelin bir kusuru vardir . Yerli hegemonyasi yeniden baslayacaktir da allahtan yabanci limiti yok ve yabancilar iyi

fakat terim giderken tonla kurtulmak isteyecegimiz adam olacaktir

sinan ile yasin hakkindaki goruslerimiz nasildi hatirlayin , biri sevinmez oteki zam ister , hele selcuk...

simdi isinmaya giderken bile alkislaniyorlar

cueneyt-arkin-koer-png.257534

tarigi gormek degil
tarik da ayni gomis gibi feghuli gibi idmana cikiyor
ligde de oynamamis bi herif, bu macta da oynamazsa hoca beni hic oynatmaz diye dusunup huzursuz olacaktir ve etrafina negatif enerji fiskirtacaktir
bu herifleri simdi oynatmasi en mantikli hamle

Terim'in Tarık'ın kabiliyetini görmesi için maça ihtiyaç duyması garip. Milli takıma da aldı zamanında. Kaç yıldır gözünün önündeki adam neyi görecek ki?

Şu Tarık yerine bile adam koyamıyorsak bizim oyuncu yetiştirme ihtimalimiz yok demektir.

Üst Alt