Buffon mu Casillas mı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Buffon mu Casillas mı?

Cevap: Buffon mu Casillas mı?

Bir kaç gün önce Casillas penaltı çıkarıp, maçı kurtarsa Casillas daha büyük kaleci olacaktı foruma göre. Türk toplumu işte.

Buffon'u o penaltıdan önce bilmeyen varsa futbolla ilgilenmesin zaten. Ki çıkardığı penaltıda birşey yoktu, basit bir kurtarıştı. 3 metre önünden vuran Glen Johnson'un topu daha fenaydı mesela.

Casillas diyenler cesaret edip yorum atamamis, Casillas diyorum. Kendisi kraldir. Benim icin baskalari ile kiyaslanamaz.

Kasilyas tabiykide hatta biraz daha ileri gideyim Oliver Kahn dünyanın en büyük balonudur diyip taşlar kafama ulaşmadan kaçayım :asd:

Buffon'u o penaltıdan önce bilmeyen varsa futbolla ilgilenmesin zaten. Ki çıkardığı penaltıda birşey yoktu, basit bir kurtarıştı. 3 metre önünden vuran Glen Johnson'un topu daha fenaydı mesela.

Bence Johnson'un vurduğu topu çıkarması çok abartılacak bir şey değil.O topu çıkaramassın zaten bir Aykut falan olursun.Normal bir kalecinin çıkarması gereken top.Bu işin karşı karşıyası,frikikleri,uzaktan atılan şutları,penaltıları,yan topları,ttopu oyuna sokabilirliği gibi etmenlere bakmak gerekir.Bir de Casillas Real ve İspanya'da oynadığı için 1 adım geride.Çünkü Buffon'a göre daha az atak yiyor.Çok atak yenildiği zaman da zaten çoşar kendileri.

Buffon Buffon Buffon

Buffon Casilasin ogretmenidir yahu.Casilias belkide onu ornek almisdir futbol hayatinda.

Buffon, dünyanın benim gözümde en takdir edilesi futbolcular arasında geliyor.

Üst Alt