Bülent Korkmaz: “Bize verilen penaltı, Galatasaray’a olsa verilir miydi?” - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Korkmaz: “Bize verilen penaltı, Galatasaray’a olsa verilir miydi?”

büyük kaptan he.

isimlere değer vermeyin diyoruz işte örneği. arda'ya da vermeyin mesela. 1 2 seneye aynısı olur.

Ya arkadaş ben anlamıyorum bu profesyonellik güzellemelerini tamam daha iyi takım olur gidersin kariyer deriz neyi ispat edeceksin ya rizeye giderek neyi neyi? Paran yok desek değil kariyer yapacaksın desen değil yazık yahu. Bu kadarda profesyonel olmamalı bazı insanlar. Sen bu takıma emek verdiysen bu takımda sana bir hayat verdi. Milyonlarca insanın hayalinde olan bir hayat.

Galatasaray Bir His Takımıdır.

Ağaca sormuşlar en çok canını ne yakar diye..
Böylelerine canımız acımaz demiş. Hadi yürü git kaptan, tahirle 1. Ligde takılın seneye.

Bu adam gençlerbirliği nin başındayken bize attıkları golden sonra deli dana gibi koşup çılgınca sevinmişti..
Benim için o gün bitti. Zaten td olarak bundan bi yol olmaz

Her kovulup işsiz kaldığında bir yerde galatasaray yorumcusu olan adamın yaptığı savunmaya bak 2-3 maç sonra yine kovulunca bu sefer yine Galatasaray yorumcusu olarak gidip savun tamam mı. Senin gibi efsane de olmaz olsun.
Bunun adı ile efsane kaptan sözünün geçtiği tüm başlıkların değiştirilmesini istiyorum. Yediği kaba pisleyen bir herif olmaz olamaz.

Rizenin başına geçtim profesyonellik dedik.Sana laf söylemedim.Ama bu açıklamalara gerek yoktu camiana şirin gözükecen he 5 hafta sonra istifa bülent demeye başlarlar.Yazık

Üst Alt