Bülent Korkmaz: "Önemli olan kötü anlarda ayakta kalabilmek, biz de bunu yapıyoruz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Korkmaz: "Önemli olan kötü anlarda ayakta kalabilmek, biz de bunu yapıyoruz"

Bülent Korkmaz: "Bir oyuncu grubu var, çok çalışıyorlar. Mütevazı bir kulübüz. Oyuncular da ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorlar. Çok mücadele ediyoruz, çok çabalıyoruz. Oyuncular da bunu antrenmanda gösteriyorlar."

"Stres ve heyecan bizi besliyor. Önemli olan kötü anlarda ayakta kalabilmek, cesaretli olabilmek. Biz de bunu yapıyoruz."

"Oyunculuk daha kolay, kendinizden sorumlusunuz. Teknik direktörken herkesle ilgilenmek zorundasınız ama bundan keyif alıyorum, severek yaptığım bir iş."

"Buradan galibiyetle dönmek çok önemliydi ama ilk yarıyı kabul etmiyorum, ilk yarıdan hiç memnun değildim çünkü böyle bir oyun beklemiyordum."

"İkinci yarı biraz daha iyi oynayınca pozisyonlara girdik. 1-0'dan sonra da oyunu tutmuş sayılabiliriz. Fenerbahçe'nin kesin kazanması lazımdı kendi adına, yükleneceklerini biliyorduk. Ondan sonra da geriye kaçmadık. Golün son dakikada gelmesi önemliydi."

Öyle veya böyle Alanya 'da 7 maça çıktı 5 galibiyet 2 beraberlik aldı berabere kaldığı takımlar Trabzon ve Konya ki yendikleri takımların içinde Galatasaray ve Fenerbahçe var

Hiçbir hücum üstünlüğü kuramamış olmamasına rağmen şu 7 maçlık seride 2.33 puan ortalaması tutturdu Bülent Korkmaz tebrik etmek lazım

Üst Alt