Bülent Tulun: "En doğru işleri yapacağımıza eminim" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Tulun: "En doğru işleri yapacağımıza eminim"

Cevap: Bülent Tulun: "En doğru işleri yapacağımıza eminim"

Tulun'un bu klüpte ne işi var? Ribery bu adamın ihmalkarlığı yüzünden gitmedi mi? Futbol ne halde? Getirilen adama bak. Hemen de sahiplenmiş, görüştüğümüz adamlar var diye. Gerets artistini getirir gene. Yaw eski adamları istemiyoruz,adam gibi kariyerli hoca istiyoruz. Bu Gerets gelirse bam,balta,servet gibi adamlar banko oynar. Bize oyuncudan iyi anlayan hoca lazım. Bakın lucescu'ya adam shaktar'a süper adamlar getirtmiş. Eskiye rabet olsaydı,bit pazarına nur yağardı.

Yok mu koca dünya'da sportif menejer işini yapacak adam? Arkadaş bizi 14. yapan adamları gönderecek teknik ekip lazım. Yoksa adnan gitmiş,aysal gelmiş bişey farketmez. Bir de bu takımın yenilenmesi için en az 50 milyon euro gerekiyor, Takım küme düşme hattında,stad dolmuyor,forma satılmıyor,avrupa kupalarından gelir de yok. Eee biz nerden bulacağız 50m euro'yu? Klüp 20 yıldır her zamanki gibi borç içinde. Yok polat "maden" bırakmışmış. Tüneli gitti madeni geldi. Bu dönemi öyle şirket bünyesinen harcamalarla atlatamayız. Birilerinin cebinden para veresi lazım. Diğer bir şaka da albayrak. Kumbarasında para biriktiyormuş,uçak alacakmış. Hakikaten şaka. sezgin gitti.polat gitti.teknik adamlar gitti. O ruhsuz futbolcular kalırsa , kimse klüp yönetiyoruz falan demesin. Servet,balta,serkan,bam,kewell,zapata,aykut,orkun gibi adamların bu klüpten gitmeleri lazım. Madem yeni bir başlangıç olacak,bu iş bu adamlarla olmaz.

kendisi ile ilgili 'bulent tulunu sportif direktor yapacakmis' haberlerinden sonra yonettigi unit group sirketinin internet sitesine girip bize ulasin kismindan mail gonderdim. bulent tulunu isteyen bir tane galatasaray taraftari gormedim henuz internet aleminde diye. adnan sezginden kacarken buna tutulmak istemiyoruz, profeyonellesmekten bahsederken bulent tulunu getirmek celiskidir, oy kaygisi guden populist yaklasimlardir dedim. size guveniyoruz siz bari yapmayin dedim. dedim de dedim.

sonra cevap geldi sirketten bir bayandan. oneri ve elestirilerim icin tesekkur edip bu soylediklerimi unal aysala ileteceginden suphemin olmamasini istemis. gordugum kadari ile ilgili insanlar.

bence herkes fikirlerini boyle mail yolu ile yolayabilir sirkete. sonucta adam eksisozluk, gssozluk ya da alisamiyen.net takip ederek taraftarin nabzini yoklamiyor. haberinin olmasi lazim bir sekilde bulent tulunun zerre istenmediginden. belki yeterince mail giderse bir etkisi olur.

he sirket mailini pic etmis olacagiz adamin biraz ama ne yapalim. bunlari goze almistir herhalde artik. iletisim kurabilecegimiz baska platform yok.

Ekşiden alıntı.

korktuğum başımıza gelecek galiba bu adam yönetim de yer alırsa futboldan bişey beklemeyin özellikle transferlerden Zapatayı şiddetle tavsiye eden işte bu adam vallaha da bu billaha da bu :) şaka bi yana inşallah yer almaz bu adam yönetimde inşallah aminnnnn...

korktuğum başımıza gelecek galiba bu adam yönetim de yer alırsa futboldan bişey beklemeyin özellikle transferlerden Zapatayı şiddetle tavsiye eden işte bu adam vallaha da bu billaha da bu :) şaka bi yana inşallah yer almaz bu adam yönetimde inşallah aminnnnn...

bülent tulunun en büyük bombası ise diattayı bize önerip daha sonra bejeke gelmesi için aracılık yapmasıdırki bu onun futbol bilgisinin diatta,laurent robert ,zikos gibi boş ve işe yaramaz birde yaşlı oyuncular üzerine oldugudur ,bülent tulunun ragıp başdağ transferi vardırki yazın başında alınıp sezon başlamadan gönderilmişdir...

koskoca Galatasaray camiası adnan sezgin sonrası bülent tuluna kalıyorsa ciddi ciddi düşünülmesi gerekmekdedir tehliikenin daha büyüğü bülent tulunla birlikde muhtemelen göreve gelecek ayhan akbindir keza kendileri ergün gürsoyun has adamıdır ve oğul gürsoy yönetimde olacak gibidir...

sonuc olarak kimse kusura bakmasın ama bu tür bir oluşumun bize zerre faydası olmaz dahası iyice batırır bizi...

Tulun'un bu klüpte ne işi var? Ribery bu adamın ihmalkarlığı yüzünden gitmedi mi? Futbol ne halde? Getirilen adama bak. Hemen de sahiplenmiş, görüştüğümüz adamlar var diye. Gerets artistini getirir gene. Yaw eski adamları istemiyoruz,adam gibi kariyerli hoca istiyoruz. Bu Gerets gelirse bam,balta,servet gibi adamlar banko oynar. Bize oyuncudan iyi anlayan hoca lazım. Bakın lucescu'ya adam shaktar'a süper adamlar getirtmiş. Eskiye rabet olsaydı,bit pazarına nur yağardı.

Yok mu koca dünya'da sportif menejer işini yapacak adam? Arkadaş bizi 14. yapan adamları gönderecek teknik ekip lazım. Yoksa adnan gitmiş,aysal gelmiş bişey farketmez. Bir de bu takımın yenilenmesi için en az 50 milyon euro gerekiyor, Takım küme düşme hattında,stad dolmuyor,forma satılmıyor,avrupa kupalarından gelir de yok. Eee biz nerden bulacağız 50m euro'yu? Klüp 20 yıldır her zamanki gibi borç içinde. Yok polat "maden" bırakmışmış. Tüneli gitti madeni geldi. Bu dönemi öyle şirket bünyesinen harcamalarla atlatamayız. Birilerinin cebinden para veresi lazım. Diğer bir şaka da albayrak. Kumbarasında para biriktiyormuş,uçak alacakmış. Hakikaten şaka. sezgin gitti.polat gitti.teknik adamlar gitti. O ruhsuz futbolcular kalırsa , kimse klüp yönetiyoruz falan demesin. Servet,balta,serkan,bam,kewell,zapata,aykut,orkun gibi adamların bu klüpten gitmeleri lazım. Madem yeni bir başlangıç olacak,bu iş bu adamlarla olmaz.

Orkun hariç hepsine katılıyorum :)

Gerets'i beğenmiyorlar.Eğer Adnanlar ikinci döneminde ele geçirmeseydi yönetimi ve istedikleri transferler yapılsaydı bugün farklı şeyler konuşuyorduk.

Ulan geretsle 83 yazıyla seksenüç puan kulüp tarihinde rekor puandır.Üstelik orhan ak cihan haspolatlılarla.

amin ecmain :D

tamamda renkas...hersey bizde bitmiyor...

o dönemin rakiperlini de arastirmak lazim...

kac puan toplamislar, ne yapmislar...

bende bu adamın gelmesini istemem ama bu adam secmiyecekki futbolcuları niye bukadar evham yaptınızki:) ceolar profesyonelleri nediye getiriyolar basımıza. futbolcularla ilgilenir büyük olasılık..

eğer yabancı teknik direktör gelecekse,lucescudan sora gelebilcek en doğru kişi eric gerets,o konuda içim çok rahat.

bulent tulun'un ünal aysal'ın ballandıra ballandıra anlattığı profesyonelllerden biri olduğunu düşünmüyorum.futbolun patronu olacak kişi bence yabancı biri olcak.bülent tulun gerets'le iyi ilişkileride dolaysııyla teknik direktör-futbolcu ve teknik direktör-yönetim arasındaki köprü vazifesini görecek gibi görünüyor.

hee ünal başkan gidip futbolu bülent tuluna bırakırsa sadece o zaman tam cümbüş olur ledesma gereksiz,zapata panter,robert sağ açık olur başkada bişey olmaz...

Bülent Tulun icraatleri diye icraat listesi çıkarırken o günün şartları ve bazı verileride ortaya koymak lazım.Ve o liste de görüyorum ki adama ait olmayan icraatlerde adamın icraati olarak araya sokuşturulmuş...

1)İnamoto Sezgine vururken Sezginin icraati,Tuluna vururken Tulunun icraati Adnan Sezginin yaptığı bu transferi adama yazmak nedendir?

2)Saidou Ergun Gürsoy transferidir.1 sene Hagi tarafından oynatılmadıktan sonra Geretsin ondan Alou Diarra ortaya çıkarmasıdır.Bu da Tulun icraati değildir...

3)Ribery transferinde Tulun en suçsuz kişidir.Kendisi kulübün paralı profesyoneliydi.Sen eğer adamın parasını ödemezsen adamı kaçırdıktan sonra hadi Tulun git bu sorunu çöz dersen orada yaşanan bazı hadiselerden dolayı beyzbol sopası yaşanmıştır.

4)İnsua transferinde de yanlış bilgilendirme yapılıyor.Olayda bazı şeyleri bilmeyen arkadaşlar gittiği kulübü bile yanlış yazmış bir de anlattıkları olay yalan olmasına rağmen yaşananlar için Tulunu yalancılıkla suçlamalarıda manidar

Gerets ilk geldiği sene önce oyun kurucu olarak Buffel,o olmayınca İnsua'yı çok isteyince Tulun kendisi kulübü ve futbolcuyla anlaşmıştır.Fakat o dönem Boca Juniors'da o zaman ki Sportif Direktörü Maradonadır İnsuayı istedi.Hatta Arjantinde mafya tarafından kendisi tehdit edilmiştir.Bu transferden vazgeçmezse başına kötü şeyler geleceği(vazgeçmiyorsa da açıktan 500 bindolar ),futbolcuya da hem mafya tarzı tehditler hemde Maradona markajı olunca kendisi verdiğimiz para neredeyse 2 kat olmasına rağmen oyuncu Boca Juniorsu tercih etmiştir.Bunun üzerine Tulun da yarı fiyatına son yıllarda en çok verim aldığımız 10 numaramız SASA İLİC transferini gerçekleştirmiştir.

5)Lauren Roberts ve Monacolu ön libero ile anlaştıktan sonra göreve gelen devrik başkanımız tüm bu transferleri durdurmuştur.Sonra kendisi görevden ayrılmıştır.Bunun üzerine futbolcu avcısı sayın Sezgin Roberts yerine Carrusca,Monacolu ön libero yerine İnamotoyu alarak gideni aratma işleminin temellerini atmıştır.Tulun'un sıfır maliyetle anlaştığı oyuncular yerine gelenlerin maliyetleri ve oyunculuk kariyerlerinin takdirini size bırakıyorum.

6)Zapata için "siz bedava oyuncu toplamayı seviyorsunuz bence kaçırmayın onuda alın" diyerek söylenen ti ye alma cümlesini medya gazıyla adamın orjinal fikri gibi yansıtmayı...

7)Sene başından beri tüm medyadaki yazarlar sallarken Galatasarayın yaptığı en doğru transfer Lorik CANA transferidir diyende kendisidir.

Kendisinin avukatı değilim.Yada savunmakta bana düşmez.Ama burada bilgisi olmayan arkadaşları bazı konularda yanlış bilgilerle önyargıyla yönlendirmeyi doğru bulmuyorum.Ayrıca Aysal futbol aklı olarak Tulun gelecek demedi.Gelecek kişiler belli.Kendisi sportif direktör olabilir.Bu da gayet normaldir...

Alintidir

Bir şekilde sesimizi duyurmalıyız Bülent Tulunu istemiyoruz. Keşke Manisa maçı arenada olsaydı. Dev bir pankart astırırdık... Burayı okuyan bir çok basın mensubu var onlar dile getirse diyeceğim ama dostumuz bu aralar çok az.... Bir gerçek varki bu taraftar Bülent Tulunu istemiyor....

Üst Alt