Bülent Tulun: "Zapata, Neill, Kewell, İnsua ve Barış ile Yollar Ayrıldı" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Tulun: "Zapata, Neill, Kewell, İnsua ve Barış ile Yollar Ayrıldı"

Cevap: Bülent Tulun: "Zapata, Neill, Kewell, İnsua ve Barış ile Yollar Ayrıldı"

Kewell'ın bu kulube ne katkısı vardı ?

Kesinlikle efsane değil

Barusso'dan hiç bir farkı yok gözümde

Ayhan zaten emeklilik yaşına gelmiş,büyük olasılıkla onunla da yollar ayrılır.Servet'i göndereceklerini hiç zannetmiyorum,en azından Hakan Balta ile de yollar ayrılsın,lütfen!!!!!!!!!!!!

bunların zaten sözleşmesi bitiyordu yarın birgün çıkıp kesin bunlar için tazminat ödendi bir sürü diye dangalak dangalak konuşur yorumcular :asd:

:D doğru diyosun hacı ama ilginç olan zapata haricinde zaten bu oyuncuların sözleşmeleri bitmişti niye yolları ayırdık diyolar :)

Bordeoux maçıyla hatırlıcam Kewel seni.......

kewell ın yüzünden nonda gitmişti..falan filan..aman neyse ,katkılarından dolayı teşekkürler..çabuk unutulur..

Lütfen bileti kesilenler arasında Servet ve Hakan Balta'da katılsın. İstedikleri kadar iyi defans olsunlar ki değiller topu kul-la-na-mı-yor-lar. Hele Hakan Balta'ya uyuz oluyorum. Her hareketi mahalle maçında sürekli azar işiten, az sonra yine saçmalayacağını bilen çocuk gibi acemice ve hatalı. Bu sezon öncelik sırasına göre gönderilecek 10 futbolcu seç deseler

1) Hakan Balta

2) Mustafa Sarp

3) Zapata

4) Servet

5) Pino

6) Barış (aslında hakkında pozitif düşüncelerim de var)

7) Kewell (istediği kadar iyi olsun oynamayan adamdan hayır gelmez)

8) Neill

9) Stancu

10) Serkan

şeklinde bir liste belirlerdim.

sarp serkan kurtulus aydin stancu felan da gider herhalde

7) Semihte iyi oyuncu ama oynamıyor.

Servetin gitmesini isteyen ve Barış özbek için iyi düşüncelerim var diyen bir insanın futbol bilgisini tartışırım...

4) Servet

6) Barış (aslında hakkında pozitif düşüncelerim de var)

7) Kewell (istediği kadar iyi olsun oynamayan adamdan hayır gelmez)

9) Stancu

10) Serkan

Zapata haricinde diğer futbolcularımızın sözleşmemesi yenilenmemesi,hem bizim adımıza hemde emek vermeiş futbolcularımız adına hayırlı olmasını dilerim.

Kewell uzun zamandır bizimle beraber ve çok fazla hatırası anısı bizimle kalıcaktır elbet ama son senede Milli Takım için verdiğinin %25'i ne razıydım son senesinde buna sebep olucak bir çok sorun vardı direk itham etmekde istemiyorum ama insan işde son yaptıklarıyla akıllarda kalıyor malesef.Yaşattığın tüm güzellikler için teşekkürler Heryy Herrrrryyyy Keweeeeellllllllll Herrrryyyy Heeeerrrrryyyyyyyy Keweeeeeeellllllllllllllllll.Bu bestenin yapıldığında stadtaydım ve inanın 5 kişiden uluşan ve anlık bestelenen devre arası melodisiyle oluştu ve bu Beste sana Ait oldu Büyücü emeklerine ve yaşattığın tüm güzel anlar için teşekkürler.

Bir üzüntüde Neill için yaşamaktayım.Tam profesyonel onun bile kafasını karıştıracak teknik hatalardan dolayı bazen yüksek sesle bazende homurdanarak eleştirdik ama gerçek olan sen bir TAM PROFESYONELSİN NEİLL,yanlış zamanda yanlış zamanda olan beraberliğimizin son gününde sabırla forman için akıttığın ter için teşekkürler profesyonel adam.

İnsua gerçekten çok fazla beklenti içerisinde olduğum futbolculardandı ama sezon içerisindeki Galatasaray'ımızın yanlışlıklarını sanki futbolun içine sokmuş gibi istikrarsız futbolun devamı kiralık futbolcu olduğunu ve kalması için birşeyler yapılmamasına etken oldu hayliyle.Verdiğin tüm emekler için teşekkürler İnsua.

Barış Almanya'dan ilk geldiği senelerde kıpırdamalar ve gole dönük olması gollerin içinde olması,orta sahada ısıran futbolu uzun yıllar başarıyla takımda kalıcak görüntüsünden,profesyonel olmamak diyebileceğimiz kendine bakmamak,olduğun yerde saymak,üstüne birleyler katmak yerine ben böylede yeterim demenin cezası önce vazgeçilecek olmanı sonrada gözden düşmeni ve sonunda yolların ayrılmasına ulaşılacağını bilmen gerektiğinde profesyonel olucaksın ama buna yaşın yeticek mi bunu çözmek sudoku çözmek gibi olur,hiç yorulmadan emeklerin için teşekkür edip yolun açık olsun diyelim.

Zapata şansızlık mı diyelim,burda ne işin varmı diyelim,ne demek konusunda düşünürken en doğru kararın alındığı ve tanıyamadan yollar ayrıldı.Ama gerçek olan bu kötü sezondaki en kötü transferdi bu senden mi takımdan mı tamamiyle soru işareti ama bi maçda kurtar be hoca,neyse verdiğin emekler için teşekkürler Zapata yolun açık olsun.

Üst Alt