Bülent Tulun - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Tulun

Cevap: Bülent Tulun | Sportif Koordinatör

Ne sportif koordinatörü Hayri, adam bildigin Adnan Sezgin. Baskanlik seçiminde listede yok, sonra bakiyorsun transferlerin yaninda resim çekiliyor, gazeteler sportif danisman diyor. Bugün de pat diye sportif koordinatör oluyor (direktörlük ile ne farki varsa). Kisaca transfer politikamiz tamamen B.T.'ye bagli, vizyonu hangi adamlara yeterse onlar gelecek. Tek umudum F.T.'nin kendi görüsünü empoze etmek istemesi olacaktir.

yok, ama baskan danismanim diye dedi hep. ayrica gecen gun yonetim de soyle aciklandi:

AÇIKLAMA:

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:

TTK'nın 315.maddesi ve Şirket Ana Sözleşmesin'nin 14.maddesi 5.fıkrasına göre ilk toplanacak Genel Kurul'da onaylanmak üzere, Şirketimizin Yönetim Kurulu Üyeliğinden istifa eden Mustafa Taner Aşkın'ın yerine Mehmet Mete Başol'un, Ali Haşhaş'ın yerine Mehmet Bülent Tulun'un ve Adnan Polat'ın yerine Abdurrahim Albayrak'ın atanmasınna karar verilmiştir.

Ayrıca Yönetim Kurulu'nun görev taksiminin de aşağıdaki gibi yapılmasına karar verilmiştir:

Başkan: Ünal Aysal

Üye: Ali Dürüst

Üye: Adnan Öztürk

Üye: Adnan Nas

Üye: Mehmet Mete Başol

Üye: Mehmet Bülent Tulun

Üye: Abdurrahim Albayrak

koordinasyon ile direktorluk farkli seyler, en azindan kelime olarak. zaten fatih terimin oldugu yerde ondan yukarda kimse olamaz. transferi de tulun falan belirlemez, sadece gorusmeleri yurutur, yani koordine eder.

Benim de dedigim o, tek umudum F.T. Fakat söyle bir durum da olabilir : B.T. isimleri bulup izleyecek ve F.T. onay verecek. Mesela Ermander transferi böyle gelisti sanki. Bence çok yanlis bir sey, oyuncular tamamen Fatih hoca tarafindan belirlenmeli.

b.t. de izler, scouting sistemi kurdu tanman reis o da izler, umit ve hasan da izler, izler oglu izler

gafani yorma kardes we're safe

cüneyt, hasan ve ümit'in yerine ben izleyeyim oyunculari, daha iyi adamlar bulurum. Yönetimde herkes bir is buluyor nasil olsa, beni de sportif administratörlügüne getirsinler

Is versinler de Hirbo görevini almaya raziyim. Zaten önerecegim birkaç futbolcuyla Reis rütbesini vermezseler istifami sunar Sivasspor'un yönetimine girerim. Tam yetkiyle ligdeki herhangi bir takimi zirveye oynatirim.

anlam veremedigim neden bizim futbol direktor ya da koordinatorlerimiz, son yillarda hep siradan bir futbol izleyicisinden daha az futbol biligisine sahip oluyor.

Cuneyt Tanman'i ayri tutuyorum hem futbol bilgisine saygimdan, hem de sure acisindan cok az gorevde kaldi.

şimdi 20-23 yaş arasında ki arkdaşlar iyi hatırlamaz ama.Tv ye çıkıp futbolcuların günde 100 kelime kullandığından dem vuran.Ayhan gs nin maestrosudur diyen,Adnan sezginin sportif a.ş. nin başına gelmesine rağmen istifa etmemekte direnen.galatasarayın ledesmaya ihtiyacı yok.O mevkide alternatifi çok.Barış Ayhan ve mustafa sarp var diyen reyiz bu değil miydi ??????? Aslında adnan sezginden önceki adnan sezgindir kendisi...Artık yolumuz açık olsun...

Arkadaşlar büyütmeyin şu meseleyi gözünüzde.Adam zaten danışman denildiği zaman ne yapıyorsa şimdide aynısını yapacak.Büyük ihtimal görevinin resmileşmesini istemiştir.Başkanda böyle bir açıklama yaptırmıştır.Bu adam kafasına göre bir oyuncu bile getiremez.Koskoca Real Madrid'in efsanesi Valdano, Mourinho'nun istemediği kendi istediği bir adamı bile getiremedi.Ne rütbe ne statü olarak Mourinho'dan üstte olamadı kötü durumdu hesap soramadı hatta eleştirmek sonu oldu.Aynı olay bizde de geçerli Bülent Tulun, Fatih Terim'in işine karışamaz üstünde olamaz hatta eleştiremez.Kendi bulduğu oyuncuları değil Fatih Terim'in istediği oyuncuları getirmek için uğraşır.

Üst Alt