Bülent Ünder | Teknik Direktör - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Ünder | Teknik Direktör

Cevap: Bülent Ünder | Teknik Direktör

fft1mm1396366.jpg

açıklaması olmuş bülentt hocanın 4-4-2'ye döneceğiz diye

umarım dogrudur nefret ettim 4-3-3 denilen saçma sistemden çünkü

Gecen USA arjantin macina bakiverdim.

Arjantin enteresan idi, 2-1-4-3 gibi oynuyordu. 2'li Burdisso ve Demichelis, hemen 10 metre onlerinde onlardan top alan, onlerini supuren Mascherano (topu alip onundeki 4'luye veriyordu) ondeki 4'lu kanatlarda Roja ve Zanetti bek gibi degillerdi, baya onde oynayip rakip sahadan geriye fazla donmuyorlardi. Ortadaki ikili Cambiasso ve Banega ileri ucluyle pas alisverisi yapip donen toplari topluyorlardi, ondeki uclu de Messi, Di Maria, Lavezzi ise surekli yer degistirip kanattan ortadan her yerden top tasiyip rakibi delvecchio

Simdi bunlari niye anlattim? O fizikli, savunmasi iyi Amerika takimini ne bir kontraya cikardilar, adamlari kapandiklarina pisman da ettiler. Bu ligde de karsimiza oyle takimlar cikiyor.

----Neill----Servet----

--------Cana----------

Sabri------------Insua

----Yekta---Culio------

------------------------

Pino----Baros----Arda

rakibi trbishon gibi acmaz mi???

haginin yerine daha önceden düşünülmeliydi.yönetimin en büyük hatalarından birisi oldu bülent hocayı getirmeyipte hagi getirmeleri.denenmişi hiç bi zaman denemeyeceksin.2003 fatih terim örneği.22-23 transfer yapıldı.felipe getirildi ama nafile hiç bir işe yaramadı.bülent hocaya inanıyorum güveniyorum.

Tulunun söylediğine 2004-2005 yılında Gerets danışmanlığı yaparken hesabında para kalmadı dedi..Oyunculara para falanda vermiş..Kalbini göstererek burası ile Galatasaraylıdır..Şu dönemde 5 Galibiyet alırsa başarılı sayarım dedi..O yüzden atarlı daha konuşmayalım.

Bence basına hiç demeç vermesin. Cevat Hoca sessiz sedasız geldi, takımın başında olduğunu bile sezon bitince öğrendik. 8 maç üst üste kazanıp şampiyon yaptı Galatasaray'ı.

------------------ufuk----------------

neill-------servet------hakan---------insua

-----------------cana----------------

----------------yekta-----------------

pino---------------------------------arda

----------stancu--------kewell

böyle cikaracakmis takimi antalya macinda.

sonunda cift forvete döndük.

------------------ufuk----------------

neill-------servet------hakan---------insua

-----------------cana----------------

----------------yekta-----------------

pino---------------------------------arda

----------stancu--------kewell

böyle cikaracakmis takimi antalya macinda.

sonunda cift forvete döndük.

Yekta----Cana-----Culio

---------Arda----------

---Stancu----Kewell----

Yekta----Cana-----Culio

---------Arda----------

---Stancu----Kewell----
Culio,Zan,Kazım,Baros cezalı..Zan keşke cezalı olmasaydı en azından baltaya katlanmazdık.Kötü de olsa serkanı bekte oynatıp Neilli stoperde oynatsa iyi olacak..Antalyaya giden kadroda bakalım genç isimlerde olacakmı?

Ünder sistemle ilgili basına demeç vermedi..İzlenimlere göre böyle bir haber yapmışlar.

Üst Alt