Bülent Uygun: "Fenerbahçe’ye hoca olursam uzak ara şampiyonluklar yaşarım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Uygun: "Fenerbahçe’ye hoca olursam uzak ara şampiyonluklar yaşarım"

Bülent Uygun: "Mesele İstanbul takımlarını şampiyon yapmak değil Anadolu'dan şampiyon çıkarmak. Ben bunu istiyorum. Zaten Fenerbahçe’ye hoca olursam uzak ara şampiyonluklar yaşarım."

1351280.jpg

2011 de cezaevine giren arkadaş mı demiş hımmm. Neye güveniyor acaba? işler değişti Bülent'cim eskisi gibi değil.

28.05.2017 de oynanan beşiktaş gaziantepspor maçı öncesi 27 yıldır süper ligde olup kendi yönetiminde ligden düşmesi garantilenen gaziantepspora itafen "artık küme düşmeye oynayan takımları çalıştırmak istemiyorum, şampiyonluğa oynayan takımları çalıştırmak istiyorum" şeklinde açıklamalar yapan teknik direktör. (ekşi)

"avrupalıların bize uyguladığı politikalara karşı biz de osmanlıspor olarak yurt dışındaki bütün kamp programlarını iptal ettik" demiş teknik adam.
5 farklı takımda toplam 38 hafta çalışmış ve 82 transfer yapmıştır.

bu adamı değil, bu adamı kulüplerin başına getiren yöneticileri sorgulamak gerekiyor. çünkü bu 82 transfer hikayesi öyle basit bir hikaye değil." (ekşi)

“17-25 Aralık’tan bir ay önce Cumhurbaşkanı’na ‘Size kumpas yapacaklar’ dedim. Bu ülkeyi vatanseverler sayesinde bölemediler”
"17-25 Aralık’tan bir ay önce Cumhurbaşkanı’na ‘Kasetleri Amerika’da birleştirip, size kumpas yapacaklar’ dedim. Çok sevdiğim bir öğrenci kardeşim vardı benim okuttuğum, bunları bana söyleyen, şimdi hayatta değil. Aynen ilettim Cumhurbaşkanı’na. 6 saat boyunca Hillary Clinton ve Fetullah Gülen toplantı yaparak bu ülkeye kumpası planladı." (röportaj)

"Bugün Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk mezarından kalksa, Atam Sayın Beyefendi'yi alnından öper" (röportaj)

Nolur gel lan yalvararım gel küme düşsün şu takım jkhljkhc

15.05.2019:

Bülent Uygun: "Guardiola şöyle yapıyor, böyle yapıyor! Yahu 1-2 milyar dolarlık takımlarda teknik direktöre gerek yok. Gel bakalım burada 700 trilyon borcu olsun, takımın en iyi oyuncusu satılsın, yabancıyı kovsunlar, 3 gün sonra geri getirsinler. Al yap bakayım şampiyon da görelim"

15.05.2019:

Bülent Uygun: "Guardiola şöyle yapıyor, böyle yapıyor! Yahu 1-2 milyar dolarlık takımlarda teknik direktöre gerek yok. Gel bakalım burada 700 trilyon borcu olsun, takımın en iyi oyuncusu satılsın, yabancıyı kovsunlar, 3 gün sonra geri getirsinler. Al yap bakayım şampiyon da görelim"
Bu lafı söyleyen adamın hiçbir takımın başına getirilmemesi lazım.

Üst Alt