Bülent Uygun'dan Ozan Kabak ve Atalay Babacan Sinyali! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bülent Uygun'dan Ozan Kabak ve Atalay Babacan Sinyali!

bahsettiğin oyuncular daha yeni 17 yaşına girdi kezban bülent.nereye oynatıcan ilk11de?a 2d e oynatman için mi vericez?benimkini alırsın anca.medyadan duymuş ozanı atalayı söylüyo.recep ve yunusun adını bilmiyodur.medya dillendirmediği için.idiot.

Bu oyuncular 10-12 yaşlarından beri üst düzey yıldız olmak için yetiştirildi Sergen. Bu çocukların potansiyeli çok büyük, öyle Cafercan, Özgürcan, Cihan Can nesli gibi değil. Fizik olarak da yeterli seviyeye çok yakınlar bu yaşlarında. Recep domuz gibi mesela. Atalay'ın bi oyun görüşü var bu yaşında, bi de 3-5 maç oynasa neler olur tahmin etmesi güç. Ozan da Semih'in çıktığı zamanlardan falan çok çok yukarda.
Samet Aybaba takım çalıştırıyor mu bilmiyorum, onun takımına u17 takımını komple versen en az 5 tanesini direk 11 oynatır. Bu oyuncuların potansiyeli dedikodu değil, Fatih Terim geldiğinde bu çocukları toplayabilmek için çok detaylı çalıştı.

Bu oyuncular 10-12 yaşlarından beri üst düzey yıldız olmak için yetiştirildi Sergen. Bu çocukların potansiyeli çok büyük, öyle Cafercan, Özgürcan, Cihan Can nesli gibi değil. Fizik olarak da yeterli seviyeye çok yakınlar bu yaşlarında. Recep domuz gibi mesela. Atalay'ın bi oyun görüşü var bu yaşında, bi de 3-5 maç oynasa neler olur tahmin etmesi güç. Ozan da Semih'in çıktığı zamanlardan falan çok çok yukarda.
Samet Aybaba takım çalıştırıyor mu bilmiyorum, onun takımına u17 takımını komple versen en az 5 tanesini direk 11 oynatır. Bu oyuncuların potansiyeli dedikodu değil, Fatih Terim geldiğinde bu çocukları toplayabilmek için çok detaylı çalıştı.
o yüzden bi yere gitmeyecekler

aziz-yildirim.jpg

Yahu yok mu yönetimden tanıdığı olan birileri?

Çıksın altyapıdan şu oyuncular bu takasta masada değildir desin biri. Bugünkü rezil durumda bile ümitlendirebilecek oyuncular bunlar. Varsa yönetimden tanıdığı olan birileri lütfen iletsin de açıklama yapılsın, olmaz böyle saldım çayıra mevlam kayıra.

Ayrıca çok merak ediyorum Bülent Uygun'u annesi babası falan seviyor mu ya? Benim oğlum böyle olsa bu yaşında kürtaj şansını zorlardım.

verilen oyunculardan biri ilerde süper lig oyuncusu olursa dursunu falakaya yatırmayan gavatın oğludur

soktumun yerinde orta saha yoktu yersen

gittiler gökçeklerden transfer yaptılar hala inanamıyorum

Aşağıda yazdığım isimlerle 04.07.2017'de profesyonel sözleşme imzalamışız.

- Ozan Muhammed Kabak
- Abdussamed Karnuçu
- Atalay Babacan
- Recep Gül
- Yunus Akgün

Sıkıntı yok yani. Kafasına göre alamaz Bülent hıyarı. Haa.. Dursun verirse onu bilemem. Öyle bir şerefsizlik yapamaz diye düşünüyorum.

Oyle birsey olursa bizimkiler bize AK deyip KARA yapiyor derim...

Daha gecen yerli Monchi ne demisti? Ee o zaman bu oyunculari takimda tutacaksin arkadas... Yada yollayacaksanda 500 000 geri alma opsiyonuyla yolla felan veya kiralik yolla ne bileyim... Yine salak salak is yapiyorlar ya

Üst Alt