Bundan Sonra Türk veya İtalyan Hoca İstemiyoruz! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bundan Sonra Türk veya İtalyan Hoca İstemiyoruz!

Mustafa Denizli kovuldugunda ve kovulmasini istedigim TD lerden birisi olarak.Artik Turk TD lerin ne kadar kafasi calismadigini bir kez daha gormus olduk.

Fatih Terim----2 senelik futbolunu oynatip ondan sonra kotu futbol sergileten hoca.

Hamza Hamzaoglu---1 sene oynatip yeteneksiz turk topculara guvenerek kendi futbol anlayisinin icine eden hoca.

Mustafa Denizli-- Son 3 yilin en kotu Turk TD si defansif oynatan Kadrosuna oyuncu aldiramayan ve eldeki kadrosunu degerlendiremeyen sezonun yarisini tek forvetle oynatmayi dusunen bir hoca.Suresi azdir ya sezon sonu yada sezonu goremeden istifa edecektir.

Mancini-- FT nin gidisinden etkilenerek futbolunu oynatamamis istedigi transferleri yaptiramayan yabanci sinirlamasindan dolayi kurban edilen hoca.

Prandelli--- Mustafa Hocanin 1 tik hocasi.Defansi ile sikan bir hoca.

Artik bizim ya saglam Alman ya da saglam Fransiz hoca bulmanin vakti gelmistir.

bizim mevzu artık hoca mevzusu değil yönetim hoca futbolcular topyekun bir temizlik söz konusu.Bu kadroya guardiola gelse çok farklı şeyler olmaz.

Konu sahibinin ırkçılıktan ban yemesini talep ediyorum.
Saygılarımla Raineri aşireti

Envoyé de mon Nexus 6 en utilisant Tapatalk

Irkı yoktur iyinin veya kötünün.

Bir hoca da, futbolcuda ya iyidir ya da kötü.
Turk anlayisi sadece Ligde is yapiyor bu gercek mi gercek.

İtalyan anlayisi da bizim ulkemizde uymuyor.Daha kimleri getirecegiz.Manchesteri calistiran hocayi getirdik İtalyanlarin en iyi hocasi bence.

Almanya ya da Fransa Ekolunden yararlansak diyorum.

Turk anlayisi sadece Ligde is yapiyor bu gercek mi gercek.

İtalyan anlayisi da bizim ulkemizde uymuyor.Daha kimleri getirecegiz.Manchesteri calistiran hocayi getirdik İtalyanlarin en iyi hocasi bence.

Almanya ya da Fransa Ekolunden yararlansak diyorum.

Anlayış manlayış bilmem ama bu takıma şu an Ferguson'u getir adam bildiğini unutur gider.

Cidden berbat bir planlama var.

Olcan
Sabri
Hakan (sol bek olacaksa)
Chedjou
Koray
Umut
Donk
Jose

PTT'ye sal sırıtırlar bu adamların çoğu.

önce kadronun full değişmesi lazım 3-4 kişi hariç bu kadroyla hangi hoca gelse işi zor hem yetenek fakiri hemde ruhsuz çok

Üst Alt