Bundesliga Maçlar Başlığı - Sayfa 155 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Malum ülkemizde yayıncı olmadığı için fazla takip edemiyorum Bundesliga'yı ama benim Beşiktaş maçlarında izlediğim Bayern nasıl bu kadar rahat domine ediyor? Bjk'nin şansına çok daha kötü mü oynadılar nedir?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Malum ülkemizde yayıncı olmadığı için fazla takip edemiyorum Bundesliga'yı ama benim Beşiktaş maçlarında izlediğim Bayern nasıl bu kadar rahat domine ediyor? Bjk'nin şansına çok daha kötü mü oynadılar nedir?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kesinlikle evet. Bayern bu sene o kadar iyi değil ama yine de Beşiktaş maçlarında bi ayrı kötüydüler.

Hele hele ilk maçın ilk yarım saati. Resmen 30 dakikayı çöpe attılar. Ilk 30 dakika da 2 gol bulsalar o maç 5:0 bitmezdi.

sent via GSC

Bayerne karşı oynadıkları kupa maçını saymazsak Leverkusen bayağı formda bu aralar, ki o maçta da aslında fena değildiler ama Bayern'in her vurduğu top gol oldu.

Dortmund da tam tersi hiç iyi değil. Derbide geçen hafta Schalke ya karşı yenilerek ligde 2.olma yolunda ağır bir darbe aldılar, onlar için bizim Fener derbileri ile eşdeğer Schalke maçları.

Leverkusen'ın da Dortmund'un da 51 puanı var, tam 6 puanlık bir maç. Keyifli olur kaçırmamak lazım bu maçı.

sent via GSC

Bayerne karşı oynadıkları kupa maçını saymazsak Leverkusen bayağı formda bu aralar, ki o maçta da aslında fena değildiler ama Bayern'in her vurduğu top gol oldu.

Dortmund da tam tersi hiç iyi değil. Derbide geçen hafta Schalke ya karşı yenilerek ligde 2.olma yolunda ağır bir darbe aldılar, onlar için bizim Fener derbileri ile eşdeğer Schalke maçları.

Leverkusen'ın da Dortmund'un da 51 puanı var, tam 6 puanlık bir maç. Keyifli olur kaçırmamak lazım bu maçı.

sent via GSC

bizim maça denk geliyor maalesef. 6 puanlık bir maç dediğin gibi. Dortmund güven vermiyor.

sent via GSC

bizim maça denk geliyor maalesef. 6 puanlık bir maç dediğin gibi. Dortmund güven vermiyor.
Deme ya. 18:30 yani TSI 19:30'a mı koymuş namussuzlar.

Yalan oldu o zaman desene bu maç.

sent via GSC

Ligin bitimine 3 maç kaldı. Köln eğer bugün Şalke'ye kaybederse sanırım resmen düşecek. Düşmeye aday 2.takım ise bugüne kadar düşmeyen tek takım olan Hamburg.

Haftaya 30 puanlı Wolfsburg ile deplasmana gidecekler. Kaybederlerse sanırım resmen düşecekler. 4-5 senedir kılpayı kurtardılar ama artık düşme zamanı geldi Hamburg için.

Wolfsburg & Hamburg gidici nasıl bir lig bu yav

Db-CVdAXUAUHGw7.jpg

Üst Alt