Bundesliga Maçlar Başlığı - Sayfa 163 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kazandigimiz parada degilim, nasil olsa harcamayip hic ettiler ama Ozan'in gide gide Stuttgart'a gitmis olmasi insani sinir ediyor.

Bos beles bir takima gitti. Bremen'e falan gitseydi yine iyidi ama Stuttgart'in ligde kalip kalmayacagi bile belli degil.

Cok dogru, kariyer planlamasi adina bir an once yurt disina cikmak istemesi dogru karardi aslinda ama buyuk bir takima gitmeyecekse oynama garantisi almaliydi

Stuttgart cidden rezaletmis ve oynama garantisi falan da yok cocugun

Bence kariyer planlamasi adina bizde 1.5 sene kalip daha iyi bir takima daha cok oynama sansiyla gitmesi daha olumlu olurdu, biz de daha cok para kazanir daha cok yararlanirdik. Sampiyonluklar yasamis olma ihtimali de yuksek olurdu

Ozan'a gitti diye kızanlar bu maçı izliyor mu ? Şu ortamda futbol oynamayı istemesi kadar doğal bir şey yok.

Kim istemez? Biz ondan biraz Yusuf Yazici ya da Abdulkadir Omur gibi olmasini istedik sadece. Bu kadar erkenden kacip Stuttgart'ta yedek stoper olmanin da oyle asiri bir manasi yoktu.

Gerci Trabzondaki cocuklar arabesk sevdadan kariyerlerini bitirmek uzereler ozellikle de Yusuf.

Nürnberg garanti düser. Hannoverin yeni antrenöru süper is yapmazsa onlarda gidici. Stuttgart ve Augsburg 16. lik icin oynar ve ordaki takim genelikte 2. ligde ücünü olan takimi yeniyor.

Ozani Stuttgart formasiyla görmek cok garip ya. 6 ay önce biri Devre arasinda ayrilip Bundesliga’da Lewandowskiya karsi oynaycak dese kimse inamazdi

Bu Bayern sampiyon da olur CL'yi de zorlar yalniz

Ben les saniyodum Bayern'i bu sene ilk defa izliyorum

Evet lestiler zaten.

Son iki mactir biraz kipirdanma var devre arasindan sonra ama Hoffenheim gecen hafta son vuruslarda biraz sansli olsaydi 1-3 kaybetmezdi o maci. Stuttgart maci ölcü olmamali bence degerlendirme yaparken cünkü Stuttgart gercekten cok berbat oynuyor.

Dortmund macina kadar kismen zor maclari var Bayern'in. Mesela bizim Gladbach'a gelecekler deplasmana veya CL de iki Liverpool maclari da var arada. Leverkusen deplasmani, Schalke maci, iki kere Hertha Berlin ile oynayacaklar (kupa+lig).

Üst Alt