Bundesliga Maçlar Başlığı - Sayfa 169 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Goldan sonra gene topu kapip öne cikti 2 kere. Birincisinde Schulza sari yedirmisti.

Lucio luk yapiyor. Satisdan pay maddesi koymamak resmen gerizekalikdi. Böyle devam yaparsa 2020 yilinda Pavardan daha pahaliya satarlar.

Bekledigimden daha cabuk uyum sagladi Ozan Stuttgart ve Almanya ya simdiye kadar. Ben biraz calkantili bir sürec gecirir baslarda diye tahmin etmistim ama Aslan parcasi gayet iyi simdiye kadar.

Daha da basarili olacagina inancim tam. Yolun acik olsun Aslan parcasi.

Hannover Augsburg deplasmaninda 1-0 öne gectigi maci 3-1 kaybetti. Stuttgart aldigi beraberlikle +1 puan daha yazdi hanesine ve 16.siradaki yerini saglamlastirdi Hannover'a 6 puan fark attilar böylece. 15.sirada Schalke var 23 puanla, Stuttgart 20 puana ulasti.

Stuttgart'in direk birebir düsme hattindaki rakipleri ile maclari var daha. Nürnberg, Augsburg ve ligin son haftasi Schalke ile maci var.

18 yaşında adama opsiyon koydurmayan zihniyete sokayım dicem de 7.5a serbest kalır maddesi olunca naparsın.

Nasıl oldu bilmiyorum da Allah'tan adamlar 11 verdi. 35'e satarlarsa %10 payı vermiş gibi oldular peşinen. Transferde alışı birazcık öğrendik FFP'den dolayı mecburiyetten yani; Marcao, Luyindama gibi transferlere bakarsak. (Gerçi Diagne'den kazığı yedik yine de) Satmayı hala öğrenemedik, Araplardan bile kazık yiyoruz.

Reus attığı golle adeta şampiyonluk golü attı. Son haftalarda sürekli puan kaybettiler. Bu maçı da kaybetselerdi büyük bir dağılma olacaktı. Çok hayati bir gol.

Üst Alt