Bundesliga Maçlar Başlığı - Sayfa 178 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sezonun en özel takımı Frankfurt hiçbir şey kazanamadan bitirecek sezonu %95. ŞL potasından da çıktılar. Mucize yapıp Bayern'i deplasmanda yenerler mi? Umarım.

Sezonun en özel takımı Frankfurt hiçbir şey kazanamadan bitirecek sezonu %95. ŞL potasından da çıktılar. Mucize yapıp Bayern'i deplasmanda yenerler mi? Umarım.
Henüz daha cikmadilar ama tabii kolay degil. Bayern ile berabere kalirlar, Leverkusen (Berlin dep) ve Gladbach (Dortmund ic saha) kaybederler ise averaj ile gidiyorlar. Kazanirlar ise Gladbach ve Leverkusen takimlarinin berabere kalmasi yererli oluyor.

BuLi zaten izlemesi keyifli bir lig Leipzig, Dortmund biraz daha toparlarsa bir de Almanlar yine hirs yapip altyapi kasarlarsa birkac seneye yakindan takip etmek gerekebilir

Dortmund Gladbach deplasmanına geliyor, bize karşı her maçta coşan gol atan ex Gladbachlı Reus cezalı durumda.

Gladbachın CL iddiası var hatta herşey kendi elinde, Dortmund'u yendiğimiz vakit 4.takım olarak CL yi garantiliyoruz Leverkusen deplasmanda Berline fark atmadığı sürece, bu yüzden Gladbach sonuna kadar direnecektir bu maç.

4. Gladbach +15/ 55 puan
5. Leverkusen +12/ 55 puan
6. Frankfurt +16/ 54 puan

Frankfurt'un deplasmanda Bayerni yenebileceğini düşünmüyorum. 4.sıra savaşı Gladbach ile Leverkusen arasında olacak son hafta da.

Ben bizim Dortmund'u yenebileceğimizi düşünmüyorum açıkçası. Takım içi çok karışık ve epey formsuz adam var. Yani olay tamamen Leverkusen'ın Berlin deplasmanında ne yapacağına bağlı, normalde Leverkusen Berlin'e karşı hep şanslı olur ama Berlin'in hocası hoca olarak çıkacağı son maçını evinde kazanmak isteyecektir.

Bakalım bayağı heyecanlı geçecek Cumartesi günü son hafta maçları.

Iddia oynayacak arkadaşlara benden tavsiye bol bol sürpriz kupon yapın.

sent via GSC

Bence Frankfurt Chelsea karşısında penaltılar sonrası elenmesi ile sezonu bitirdi. Öyle bir maç sonrası konsantre olabilirler ise şaşırırım. Bayern de muhtemelen maçın başında gaza basacaktır skoru bir an önce almak için. Dortmund'un zaten kazanabileceğini düşünmüyorum.

Ayrıca Reus gitsin kafasını duvarlara vursun. Schalke maçında atılmasa belki maç dönerdi, üstüne Bayern ertesi hafta puan kaybetti.

Beraberlik yetmese Bayern'e bir ihtimal olabilirdi ama bence mümkün değil. Frankfurt yense bile Gladbach evinde Dortmund'u yener.

Üst Alt