Bundesliga Maçlar Başlığı - Sayfa 187 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

buyrun bizim ligde ve özellikle takımımızda olmayan sıfıra inip ceza sahasına top görmek adına ders niteliğinde bir maç.
Ayni golü kac kez atmislar. Uzaktan sut var. Merkezden yara yara gitmek var. Adamlar golün her türlüsünü atmis. Tabi Mainz hocasi gerizekali oldugu icin 4-3-1-2 cikip kanatlari bos birakinca hep fazladan adamla Leipzig yürüye yürüye gol atmis :D

G'bach 2-1 kazandı.
Hermann'ın 11 başlamaması bence de saçmaydı İkinci yarı daha derli toplu oynadılar. Bayern'in çıkarken yaptığı hatalardan fırsatlar yakaladılar ama final paslarını Belhanda ayarında attılar hep. Kötü oynayan Boateng'in yerine giren J. Martinez tüy dikti.

1-0 olunca kapattim top oynamiyor bmg diye

inanilmaz kötü oynuyordu bmg. sadece ilk yari 30 top sisirdiler. sut cekemediler

bu kadar kötü top oynanmaz valla bugün bizim alanyayi yenmemiz gibi

2 duran toptan gol bulmuslar sansa
Böyle olacağı belliydi yav.

Staddaydım. Ilk 20 dakika da Bayern 3 tane kaçırdıktan sonra yanımdaki arkadaşıma demiştim bugün kesin kazanırız bu kadar gol kaçırıyorlarsa diye.

Dediğim gibi atamayana atarlar.

sent via GSC

Böyle olacağı belliydi yav.

Staddaydım. Ilk 20 dakika da Bayern 3 tane kaçırdıktan sonra yanımdaki arkadaşıma demiştim bugün kesin kazanırız bu kadar gol kaçırıyorlarsa diye.

Dediğim gibi atamayana atarlar.

sent via GSC
Devre arası transfermarkta baktım, bok gibiyiz ve adeta ezildik yazmıştı biri. En son 2013de bu kadar ezilmiştik sahamızda vr rakip Dortmund idi ama devreye 0-0 girip 2-0 aldık diye devam etmişti. 6 yılda bir böyle şansa bala maç alıyorlar yani.

Bayern bu sene Dortmund, Tottenham ve Schalke dışında önemli maç kazanamadı.

PCT-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bayern evinde yine mağlup durumda. Kaybederlerse, daha 15. haftada lider ile fark 10'a çıkabilir. Son 20 yılda böyle bir şey hatırlamıyorum.

Bu sene diğer takımların ağzı sulanıyor şampiyonluk için.

Üst Alt