Bundesliga Scout Raporu (2015-2016) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bundesliga Scout Raporu (2015-2016)

Hah bende ondan bahsediyorum. Hertha'dan daha iyi bir takıma gidebilirdi. Dediğin gibi o dönem Bayer Leverkusen'e de gidebilirdi. Ama daha çok şans bulacağı ve gelişimini devam ettireceği Hertha'ya gitti muhtemelen. İşte bilinçli futbolcu böyle oluyor. En fazla bir sene daha Hertha'da, sonra bir üst seviye takıma gider.

Bizimkilerde bu akıl yok mesela. Mesela bak Ozan'a. 1-2 sene daha Bursa'da gelişimini sürdürüp üç büyüklere gitse kendisi için daha iyi olacaktı. Ama o başka yollarda zorla sattırdı kendini fb'ye. Şimdi de sürünüyor orda. İyi de oluyor açıkcası.

Ben Okan'ın yerinde olsam Avrupa'ya giderdim, Valencia istiyordu Okan'ı. Bursa vermedi galiba izin, veya Bursa'nın istediği parayı vermediler sanırım.

Teklif ettikleri rakam maksimum 3-4m€ falandır. O yüzden kabul etmemiştir Bursa.

Aynen, yazık.. Halbuki 3-4 milyon + sonraki satıştan pay filan konuşabilirlerdi, belki de konuşmuşlardır bilmiyorum. Sevilla mı ne onlar da Beşiktaş'a Oğuzhan için mi ne öyle para artı satıştan yüzde 35 filan gibi bi teklif yapmış yazıyordu geçenlerde, Türkiye'deki gazeteler güvenilmediği için atmasyon da olabilir ama Ispanya'da biraz parlayan adam İngiltere'ye çok güzel transfer yapıyor.

Aynen, yazık.. Halbuki 3-4 milyon + sonraki satıştan pay filan konuşabilirlerdi, belki de konuşmuşlardır bilmiyorum. Sevilla mı ne onlar da Beşiktaş'a Oğuzhan için mi ne öyle para artı satıştan yüzde 35 filan gibi bi teklif yapmış yazıyordu geçenlerde, Türkiye'deki gazeteler güvenilmediği için atmasyon da olabilir ama Ispanya'da biraz parlayan adam İngiltere'ye çok güzel transfer yapıyor.

Zamanında es-es de Alper'i bırakmamıştı Marseille'a. Alper o zaman baskı yapıp gelmeliydi Marseille'a. Fb'de yancı olacağına Marseille'da class tobçu olma şansı olurdu.

Hamza'ya benziyor sanki :)

markus-weinzierl-1-514.jpg
bu gelsin

Mehmet Ozturk Can BÜYÜK

Bence bu oyuncuların gelmeme ihtimallerini fazla büyütüyor ve bizi de fazla küçümsüyorsunuz. Şu anki durumumuzda sizi haklı çıkaracak çok şey var. ama bu takımın kariyerinin zirvesinde Jardel, Lincoln gibi adamları da büyük umutlar vadeden Bruma gibi adamları da, birçok teklif alan Sneijder gibi adamları da ikna ettiğini unutmayalım.

@Mehmet Ozturk @Can BÜYÜK

Bence bu oyuncuların gelmeme ihtimallerini fazla büyütüyor ve bizi de fazla küçümsüyorsunuz. Şu anki durumumuzda sizi haklı çıkaracak çok şey var. ama bu takımın kariyerinin zirvesinde Jardel, Lincoln gibi adamları da büyük umutlar vadeden Bruma gibi adamları da, birçok teklif alan Sneijder gibi adamları da ikna ettiğini unutmayalım.

Ben birsey demedim ki :D Sadece Nordtveit isi zor artik dedim, adam anlasmistir bile yeni kulübü ile. Gladbach da daha fazla para teklif etmisti ama adam Ingiltere'ye gitmek istiyor.

Canın gladbach konusunda yanıldığını görmedim bayernle berabere kalıcaklarını bile bildi adam yaw valla hayred

Üst Alt