Bünyamin Gezer: "Muslera'ya kırmızı kart verdim, sonra maç verilmedi" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bünyamin Gezer: "Muslera'ya kırmızı kart verdim, sonra maç verilmedi"

Cevap: Bünyamin Gezer: "Muslera'ya kırmızı kart verdim, sonra maç verilmedi"

Benim anlayamadığım gözlemci raporunda tehlikeli hareket diyip kırmızıyı verdim diyordu, hatta röportajı mı ne vardı o zamanlar tabi yanlış hatırlıyor olabilirim röportaj kısmını fakat ne oldu da çok dürüst! hakemimiz bünyamin bariz gol şansı olarak değerlendirdim dedi! Eğer bariz gol şansı için sen kırmızıyı verdiysen zaten boşuna ağlamana gerek yok bilmem kaç haftadır maç almıyorum diye. Dengesizliğini belli etmişsin bir öylesiniz bir böyle arkadaş nasıl adamsınız siz yahu. Neyse ya bünyaminciğim alma mazlumun ahını demişler yerde yatan adama artistlik taslayarak kırmızı verirken düşünecektin. Adamı böyle mala bağlarlar işte.

Ünal Aysalla birlikte yok olmaya yaklaşmış lobimizin döndüğü apaçık.Tabi azizinde futbola parmak atamaması işleri düzeltti biraz.

günün engüzel haberi bünyamin gibi her maçta fbnin 12. adamı gibi maç yöneten adamdan türk futbolu kurtulmuş oldu

sana maçı neile çaldığın penaltıdan sonra vermeyeceklerdi asıl.

Yıllardır alıştılar Galatasaray'ın aleyhine çaldıkları düdükler sonrası ödüllendirilmeye, Bünye(min)ödül bekledi tabi doğal olarak "hani bana, hani bana?" dedi.Üstüne bir de ceza alınca ipleri kopardı Bünyamin...

aziz babasının düdüğü ötmüyo tabi lobimizde güçlendi

Serefsiz Bünyamin. Simdi birakirken mi suclu biz olduk. Ulan GS macindan sonra mac verilmedi diye yirtiyorsun kendini. F5 macinda yardimci hakeminin basi yarildi ve maca ciktin. Dünya alem orada haksiz oldugunu biliyor. O mactan sonra mac verildigi icin hata yapmadigini mi düsünüyorsun? Valla bizim baskanin parmagi varsa bu is de,helal olsun. Bu pislikler temizlenmeli. Bu herif F5 haric her takimi yakti. Temizlemek bizim baskana düstü.

Olm bittin gittin sen hala kime ne b.k atmaya çalışıon lan . adam ol

Muslera'ya gösterdiği kart, yanlış veya doğru.

Asıl üzüldüğüm, hakemlere laf söyletmeyecek arkalarında bir kurum yok, en çok üzüldüğüm konu bu.

Sir ünvanlı Alex Ferguson, hakemlere ucundan bi laf yapıştırayım demişti de, 6 ay takımını dışarıdan yönetmişti.

Bi de arkasından, bir daha tekrarlarsan, vereceğimiz ceza yanında bu 6 ayı mumla arasın gibi bi üstü kapalı tehdit almıştı.

Sonrasında gıkı çıkmamıştı.

İşte böyle hakemini koruyacak bir güç yok maalesef.

tabiki vermezler dingük o pozisyona kirmizi kart verenin ben aklindan süpe ederim

şu adamın hakemliği bıraktığına çok sevimdim.bir yanlı hakemden daha kurtulmuş olduk

darisi çakir ve digerlerinin basina...

trtden almışsın milyon dolarlık teklif bırakırsın tabi

Asıl üzüldüğüm, hakemlere laf söyletmeyecek arkalarında bir kurum yok, en çok üzüldüğüm konu bu.

Sir ünvanlı Alex Ferguson, hakemlere ucundan bi laf yapıştırayım demişti de, 6 ay takımını dışarıdan yönetmişti.

Bi de arkasından, bir daha tekrarlarsan, vereceğimiz ceza yanında bu 6 ayı mumla arasın gibi bi üstü kapalı tehdit almıştı.

Eleştiriye yolları tamamen kapamak şahsım adına yanlış reaksiyon.Hatanın çoğu kimselerce belirtildiği, canı yanan birilerinin hiç dokundurmadan konuları iç etmesi mantıksız ve insan doğasına aykırı. Sürekli çığırtkanlık yapan kişiler yada camialar varsa dediğin ceza ve koruma sistemi uygulanabilir.Ama değinmemiz gereken bir nokta daha var. Burası Türkiye ve burda maçların şaibeli olduğu açıklığa kavuştuğu bir ortam hüküm sürmekte yıllardr.

Niyetinden şüphe edilmeyecek insanlar çok olsa, hakemlerin üzerine sürekli ama sürekli gidilse haklısın derdim.

Sen ona buna laf sölüyecigine yaptıgın essekliklerin heabını ver!1 mac degil,2 mac degil,bize karsı her mac bölesin!

sen bünyaminin GS ı katlettigine ÜZÜLMÜyonda hakemlerin arkasında kurum olmadıgınamı üzülüyon:)

Yıllardır Galatasaray'ın vur ensesine al ekmeğini devirlerini gördük. 1 numaralı Galatasaray düşmanı Aziz Yıldırım ve çetesinin Türk futbolunda hakimiyet kurması ve bunları beslemesiyle Galatasaray'ın gururuyla oynayan tipler,şimdi başkanları gidince ve Galatasaray güçlenince iftiralar ve ağlamalar içinde açıklamalar yapmaya başladılar.

Bu ülkede nam-ı değer mafya takımı kaç hakem,kaç idareci,kaç federasyon yedi de kimsenin gıkı çıkmadı...

Ali Aydın V2 oldu. Bundan sorna artist hakemler ona göre maç yönetirler umarım. Biz ayrıcalık istemiyoruz. Hakkımız olanı istiyoruz.

Üst Alt