Bünyamin Gezer: "Muslera'yı oyundan attım, çünkü..." - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bünyamin Gezer: "Muslera'yı oyundan attım, çünkü..."

Cevap: Bünyamin Gezer: "Muslera'yı oyundan attım, çünkü..."

Bu hareket kırmızı kartsa her maçta bundan 10 kat daha sert fauller oluyor 5 6 tane kırmızı çıkması lazım.Kıvırma bünyamin sen son adam diye attın kaleciyi orada son adam olmadıgını görünce dansöz gibi kıvırıyorsun.

Bence kırmızı kartta haklıydı hakem.Haketti Muslera.

bünyamin şerefsizgezer konuştukca batıyorsun. adamın işi gücü yok adamı yaralamak icin gircek adama. pozisyon okumaktan acizsin be adam.

Sen Karabük için çıkart(a)madığın kartlardan haber ver !

fenerbahçe - Galatasaray maçında yan hakemin kafasının yarılmasına rağmen tatil etmediğin(edemediğin) maçtan haber ver !

formdaki bazı insanlar muslera yanlış cıktı diye kırmızı dogru karar diyor. asıl komik olan bu bence.

bu adam birgün seyirci sahay inip çok pis dayak yiyecek adamın tipi resmen galeyana getirme sebebi ömür boyu ağır müebbet yemeli

Taban girmedi birsey yapmadi. Ayagini yana dogru acti. Bu sene yeni kurallara cok takili kalacak sanirim hakemler. Kasitli sakatlamaya yonelik hamleleri hic affetmiyorlar.ama bu ondardan biri degil!

Sös konusu Bünyamin ise Galatasaray maçında kırmızı kart teferruattır.Adam 15 maçımızı yönetmiştir en fazla ama 6 kırmızı kart var.Ama hafızam beni yanıltmıyorsa benzer sayıda yönettiği Fenerbahçe maçlarında 1 tane bile aklıma gelmiyor o kartlardan.Hatta geçen seneki Bucaspor maçında çaldığı penaltı geliyor aklıma direk nedense.

Suratında bile meymenet yok. Art niyetli adam.

Bünyamin Gezer: "Muslera'yı oyundan attım, çünkü... bu hafta kuddusiyle anlasip olayi baglamaya and icmistik, aklimada daha kolay bir yol gelmemisti, bunun beyinsiz olmamla falanda hic alakasi yok, hak sut emmemis olmamdan da hem size ne

Tüyü nereye dikeyim diye sormana gerek yok Bünyaminciğim ortaya biyere dik nasılsa sen ettin..!

Karar yanlış kaleci dışardayken topa eliyle müdahale edemeceğine göre ayağını kullanacak mecbur.Rüştü o kadar uçan tekme atıyordu ceza sahası dışında, hatta bi milli maçta adamın suratına gelmişti ama sarı almıştı.

Orada adam yaralamaya yönelik birşey yoktu, peki ne yapsın Muslera, eliyle mi atlasın ? Yaptığı haraketi hatta son anda düzeltmeye çalıştı, tabi düzeltemedi orası ayrı, ama kasıtsız faul vardı. Sarı kart gerekirdi, kırmızı çok ağırdı.

Üst Alt