Burak Aslan Mı Oluyor?! - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Aslan Mı Oluyor?!

Cevap: Aslan Burak!

Umarım ilgilenmiyoruzdur bile.

Seneye CL'ye gidecek bir takımın böyle futbolcularla ilgilenmesi bile yanlıştır.

Allahaşkına seneye CL'de kadroda 4 forvet bulunmayacak mı? 4'ü de yabancı mı olacak? Nasıl bir akıl yurutme, kadro kurma mantığı var ete kemiğe burundurseniz?

Seneye buyuk ihtimal takımda 2 yerli 2 yabancı forvet olacak. Yerlilerden kim var elde? Sercan ve Necati. Burak bana göre Sercan ve Necati'den oldukça iyidir. Hatta bugunku king Baros'tan bile iyidir. Burak'ı begenmeyebilirsiniz ama bana Burak iyi bir yerli fırvet söylemeniz lazım bu durumda değil mi?

Soruyorum kimdir bu yerli forvet?

Elmander

Drogba

Burak

Muhmmet demirci

Bu adamlar alinmali. Sampiyonlar ligi icin şart. Sadece sampiyonlar ligi yok, turkiye kupasi turkiye sampiyonluk kupasi, gibi...

Baros bitmis, Necati yasli, sercan takas, stancu takas, battal takasta kullanilmali.

Orta sahada melo gidecek yerine kallstrom veya flamini yada lassana diarra gibi bir adam gerekli. Daha cok kosan daha cok mucadele eden. Lassana diarra muhtesem olur.

Hamit, gokhan tore, omer toprak, hasan ali kaldirim ve soner şart. Eger milli takimin iskeletini kuracak isek bu adamlar şart.

Yabanci olarak kanatlara weiss muhteşem olur. Bu sene çok para kazandigimizdan dolayi hepsini futbolculara yatirip kusursuz bir takim kurmaliyiz. Turkiye liginin en iyilerini toparlamaliyiz. Bu sene bunlari yaparsak 5-6 sene lige ambargo koyariz.

Elmander

Drogba

Burak

Muhmmet demirci

Bu adamlar alinmali. Sampiyonlar ligi icin şart. Sadece sampiyonlar ligi yok, turkiye kupasi turkiye sampiyonluk kupasi, gibi...

Baros bitmis, Necati yasli, sercan takas, stancu takas, battal takasta kullanilmali.

Orta sahada melo gidecek yerine kallstrom veya flamini yada lassana diarra gibi bir adam gerekli. Daha cok kosan daha cok mucadele eden. Lassana diarra muhtesem olur.

Hamit, gokhan tore, omer toprak, hasan ali kaldirim ve soner şart. Eger milli takimin iskeletini kuracak isek bu adamlar şart.

Yabanci olarak kanatlara weiss muhteşem olur. Bu sene çok para kazandigimizdan dolayi hepsini futbolculara yatirip kusursuz bir takim kurmaliyiz. Turkiye liginin en iyilerini toparlamaliyiz. Bu sene bunlari yaparsak 5-6 sene lige ambargo koyariz.
Muhammet Demir

burak küçük takımın büyük golcüsüdür asla istemiyorum trabzonda bütün küçük maçlarda milli takımda bütün küçük maçlarda oynadı cl maçlarında nerdeydi burak milli takımın ölüm kalım maçlarında burak nerdeydi trabzonspor takımında forvet yok henrique halil gibi forvet bozması adamlar varken koca trabzon ona çalışırken 30 gol atmış vah vah ne başarı kaçırdıkları? büyük takım topçusu değildir kendini geliştirdi ama okadar necatiyle mukayese bile etmem gelipte yedekmi oturcak yedek kalsa sorun çıkarır şuanda burnu bi karış havada napcan burağı elinde necati var genç bi yedek forvet al bide dünya çapında forvet yürü git burak benim gözümde elli golde atsa kazmadır son vuruş katilidir

Belki üretiyordur,bizzat demir deildir :D
yok uretirse Besiktastaki Muhammet Demirci olur

muhammed_bjk_genc.jpg

Milli takım top mu oynadı da Burak bir şey yapamadı? Dünya üzerinde belli birkaçı dışında tek başına takım sürükleyebilecek oyuncu yok zaten geçen seneki Galatasaray'da da hiçbir şey yapamayan oyuncu boldu, peki bu sene öyleler miydi? Ayrıca çok kaçırdığı doğru ama bu adamın kaçıran hali bu kadar gol attı işin enteresanı o zaten.

burak kendini çok geliştirdi şutları çok iyi gücüde yerinde birde selçuk inan faktörü var selçukla burak sahada çok iyi anlaşıyorlar kısacası ben isterim selçuk çok gol attırır burak a

Burak iyidir iyi.

Kop gel reyiz.

İşte şimdi cok zevkli olacak,şampiyon olmuşuz,şampiyonlar ligine gidiyoruz,transfer bekliyoruz :D

Bir yerli bir yabancı forvet alınacak zaten.

Yabancı tartışmaya açık, ama yerli konusunda çok da alternatif olmadığını kabul etmeliyiz. Muhammed, Cenk falan tamam da, illa soru işareti. Yarın bir gün Şampiyonlar Ligi maçında çat diye 11'e koyabilir misin bir sakatlıkta falan. Ben tedirgin olurum.

o fiyata burak alınır bea ayrıca trabzondan hiç bozuk topçu çıkmadı gecen seneye bakarsak engin xelcuk ceyhun sırf önceki alışverişlerimize bakılarak bile alınır yani

Yerli sağlam bi forvet lazım mutlaka. Eren Derdiyok alınsın isterdim ama Hoffenheim ile anlaştı. O yüzden şuanda Burak'ın önünde daha iyi bir yerli forvet göremiyorum. Elmander-Burak ikiliside kulağa hiç fena gelmiyor aslında. Ama tabi o bölgeye çok ekstra bir yıldız şart. Leandro Damiao alınsın isterdim mesela forvet hattına. Şampiyonlar liginde Roneey, Agüero, Benzema, İbrahimoviç gibi yıldızlara karşı bizede böyle bir yıldız şart.

Dünkü maçta da dikkatinizi çekmiştir, orta sahada topu kapıyoruz ama hızlı ataga cıkamıyoruz araya kaçaçak adamımız yok, Elmander ya da Necati yerinde hızlı bir forvet olsa misal Sercan kaleciyle karşı karşıya kalırdı. Takımda Aydın dışında hızlı hucum adamı yok.

Sırf hızı ve gucu bile Burak'ı bizde değerli/işlevli hale getirir.

Dünkü maçta da dikkatinizi çekmiştir, orta sahada topu kapıyoruz ama hızlı ataga cıkamıyoruz araya kaçaçak adamımız yok, Elmander ya da Necati yerinde hızlı bir forvet olsa misal Sercan kaleciyle karşı karşıya kalırdı. Takımda Aydın dışında hızlı hucum adamı yok.

Aynen...

tek olayı araya kaçmak yalnız adamın,bi de kaleyi gören yerlerde şutları iyi,kapalı defansa karşı pek numarası yok,takım oyununu becerebilir mi soru işareti,ben pek burak'ın alınması yanlısı değilim açıkcası,ha alırız yedek kulübesine oturturuz icabında oynatırız diye düşünüyorlarsa buyursun gelsin ama bedava da değil ki bu oyuncu,5-6 m. euro verip rotasyon oyuncusu almak ne kadar akıllıca tartışılır,ama bütün forum ahalisi o kadar gelmesini istiyor ki bende mi sorun var diye düşünmeye başladım.

tek olayı araya kaçmak yalnız adamın,bi de kaleyi gören yerlerde şutları iyi,kapalı defansa karşı pek numarası yok,takım oyununu becerebilir mi soru işareti,ben pek burak'ın alınması yanlısı değilim açıkcası,ha alırız yedek kulübesine oturturuz icabında oynatırız diye düşünüyorlarsa buyursun gelsin ama bedava da değil ki bu oyuncu,5-6 m. euro verip rotasyon oyuncusu almak ne kadar akıllıca tartışılır,ama bütün forum ahalisi o kadar gelmesini istiyor ki bende mi sorun var diye düşünmeye başladım.
yalniz Baros'un da en onemli ozelligi araya kacmak ,gol atiyorsa sorun yok bence

Üst Alt