Burak Elmas: "Atina'da, bugün yaşanan olayla birlikte bir Türk takımına karşı net bir ayrımcılık yapılmıştır" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Elmas: "Atina'da, bugün yaşanan olayla birlikte bir Türk takımına karşı net bir ayrımcılık yapılmıştır"

1626118423489.png

Şöyle bir tweet gördüm ayrıca hazırlık maçını sanırım Oly teklif etmişti yani Oly değil bu saygısızlığı yapan, yunanların kuduruk yöneticileri , faşist abilerine şirin görünmek için yapmış bile olabilirler kuduruk insan bol dünyada...

Yunanistan Sivil Savunma Bakanı Nikos Chardalias: "Yunanistan kanunlarına göre Galatasaray'ın hızlı teste girmesi gerekiyordu ancak kabul etmediler. Bunu reddetmeleri üzerine benim emrimle kafilenin ülkemize girmesine izin verilmedi."

Yunanistan Sivil Savunma Bakanı Nikos Chardalias: "Yunanistan kanunlarına göre Galatasaray'ın hızlı teste girmesi gerekiyordu ancak kabul etmediler. Bunu reddetmeleri üzerine benim emrimle kafilenin ülkemize girmesine izin verilmedi."
Hızlı rastgale testler isteniyor bizimkiler kabul ediyor. Sonra işi zora sokmak için herkese test yapacağız diyorlar. İtlik yapıyorlar işte kısaca.

E6H3HckXoAAbnfi

Fatih Hoca konuşuyor.

Fatih Terim: Takdir edersiniz ki Galatasaray, Uluslararası kuralları çok iyi bilen bir kulüptür. Dün sabah test olduk. İndiğimizde hızlı bir testin olacağını söylediler. Nedenini sorduk ama daha sonra itiraz etmedik. Rastgele testler olduk, bende bunlardan biriyim. Diğer kısım ihtiyaç olmadığı için dışarı çıktı. Bazı isimler damga alıp onay aldı. Sonra çıktıktan sonra gelen bazı memurlar herkese test yapmak istedi. Herkesi otobüslerden geri indirdiler. Bundan sonra yapılacak tek şey geri dönmekti.

Üst Alt