Burak Elmas Galatasaray’ı Ayağa Kaldırdı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Elmas Galatasaray’ı Ayağa Kaldırdı!

Burak Elmas ismi heyecan yaratmış burada..

Burak Elmas diyenlere soruyorum; Siz Burak Elmas'ı ne kadar tanıyorsunuz? Faruk Suren'in damadı olması baskanlık için yeterli mi?

Ideal Baskan profilini tarif edelim ; Basta futbol olmak uzere sporun tum branslarında bilgi sahibi + kulubun sorunlarını bilen + futbol ekonomisini bilen + vizyon sahibi + geniş cevresi olan + camia içinde sevilen, sayılan + hitabeti guclu + mucadeleden yılmayan + dinamik + lider vasıflı + kendi reklamı için degil kulup menfaatleri için çalışacak bir kişi olmalı..

Ben hep soyluyorum.. Benim adayım (kendisi aday olmasa da) H. Ulusoy..
Bu saydığın özelliklerin hemen hepsi burak elmasta var. Faruk sürenve özhan canaydın dönemlerinde ekranlardaçok gördüğümüz birisidir. Tabi o zaman daha gençti ama faruk sürenin damadı olması gibi bir referansıda var. Ayrıca ismi çıktığındam beri nedense pozitif bir enerji oluştu. Dursun denen..... yı seçimden önce hiç duyan bile yoktu. Adam şimdi kulübün sahibi gibi oldu, sülük gibi yapıştı. Tüm kaynakları ve camiayı yok etmeden gitmez, bundan kurtulmamız lazım. Keşke, Haluk ulusoy başkanolsun bende isterdim. Ama şu konjonktürde mümkün değil.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
Bu saydığın özelliklerin hemen hepsi burak elmasta var. Faruk sürenve özhan canaydın dönemlerinde ekranlardaçok gördüğümüz birisidir. Tabi o zaman daha gençti ama faruk sürenin damadı olması gibi bir referansıda var. Ayrıca ismi çıktığındam beri nedense pozitif bir enerji oluştu. Dursun denen..... yı seçimden önce hiç duyan bile yoktu. Adam şimdi kulübün sahibi gibi oldu, sülük gibi yapıştı. Tüm kaynakları ve camiayı yok etmeden gitmez, bundan kurtulmamız lazım. Keşke, Haluk ulusoy başkanolsun bende isterdim. Ama şu konjonktürde mümkün değil.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Burak Elmas'ı yoneticiliği doneminden biliyorum. Senin dusuncene saygılıyım ama bende heyecan uyandırmadı. Baskanlık için yeterli oldugunu dusunmuyorum.

Dursun son şansının seçimden önce Terimi getirmek olduğunun farkında ve bunu deneyecek buda olmazsaki Terimin kendisini iplemediğini soruları geçiştirdiğinden anlayabiliyoruz Dursunun işi zor köşeye sıkışıyor.

zaten tek basina bi adam kulubu yonetemez
burak elmas duzgun herifleri kulube sokup iyi bir liderlik gostersin yeter
dursun gibi nerde kendi gibi dangalak varsa kulube doldurmasin

[h=1]
21436229_312652379199066_2011374850194538496_a.jpg
[/h][h=1]Burak Elmas[/h] Galatasaray, cigars and what I see around me. Just a chocolatier. Very simple!

Sirk gibi kulüp olduk anasını satayım. Geceye doğru çok olumlu haberler geliyor sabah olduğu gibi pat hepsi bi anda tam tersi :D Şimdi de akşam Haluk Ulusoy karar verecek diyorlar kim olduğu önemli değil artık düzlüğe çıkalım yeter. Ve tek bi aday altında birleşelim.

tip tip cins cins adamlar aday ayağına reklam yapıyorlar klübümüz üzerinden. şuna bak bir başkan olacak ne vizyon ve tip görünüyor. daha cok ganyan bayideki oyunculara benziyor. klübü babadan oğla babadan damata şekline cevirdiler. umut diye bu vizyonsuzu bize başkan adayı diye kakalamaya calışıyorlar

En son yönetimde oldugu zaman Canaydin denilen rahmetli ile kapismis ve yönetimden ayrilmisti.

Aday olacagina ben pek inanmadim acikcasi, herifin kendisinden baska herkes aciklama yapmis aday olacak diye.

Son düzenleme:
Lan bu herifin aday olmama ihtimalinden korkmaya başladım Haluk Ulusoy falan kolpa haberler bu herifin caymaması lazım

Üst Alt