GSC Haber - Burak Elmas Genel Kurul'a Seslendi: "TFF'de hocama laf edilince masaya yumruk vurdum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Burak Elmas Genel Kurul'a Seslendi: "TFF'de hocama laf edilince masaya yumruk vurdum"

Burak Elmas:

"Galatasaray'ın birleştirme arzumun bir adım gerçekleşmemesinden dolayı üzgünüm."

"Galatasaray'ın kurtuluş mücadelesinin farkında olunmadığı için üzgünüm."

"Ama mutluyum Galatasaray bu dönemlerden geçti, ve bu dönemler ateş güneş olayları bile yaşamış Galatasaray Türkiyenin en büyük markası oldu."

"Bazı konular geldi uzun süredir buradasınız sizle samimi bir konuşma yapacağım, son derece duygusal Galatasaray'ı çok seven bir insanım."

"Ne kadar tecrübeli olursanız olun, başkanlık yapılmadan öğrenilecek bir şey değil. Galatasaray için hızlı hareket etmeniz gereken mevzular var. En iyi çalışacağınızı düşündüğünüz, seçtiğiniz insanlarla çalışamayacağınızı anladığınız anlar var."

"Son derece duygusal, Galatasaray'ı çok seven bir insanım. Başkanlık, yapmadan öğrenebileceğiniz bir şey değil. Kısa sürede birçok şeyi tecrübe ettim. Galatasaray değerlerini hiçbir zaman rencide etmemeye, hizmet etmeye çaba gösterdim."

"Genç arkadaşlarımın üzüntüsünü görmek beni çok üzdü. Demek ki onlara çok ümit vermişim. Size yalan söylemedim. Galatasaray'ın buradan çıkabileceğine inandığım için bunları söyledim. Bunların hepsi için çalışıyorum. Benim de hayal kırıklıklarım var."

"Pes etmedim. Bazen gece yastığa kafamı koyduğumda o kadar sinirleniyorum ki... Yapmak istediğimiz şeyleri yapmak o kadar kolay değil. Herkesin bir fikri var. Her şeye bir görüş ve eleştiri var."

"Top, içeri girmediği zaman ne yaparsan yap, başarısızsın. Bu yolda, Galatasaray sevgim sebebiyle çok fazla yara aldım. Daha seçim sürecinde. En yakın arkadaşlarımla ayrı düştüm."

"Ama bu yolda yürümeye devam ettim. TFF'ye gittim. TFF'de hocama laf edilince masaya yumruk vurdum. Konuşursam yer yerinde oynar denince konuşmamamın sebebi, hocamın 2 maç daha az ceza almasını istememdi."

Moderatör tarafında düzenlendi:
"Son derece duygusal, Galatasaray'ı çok seven bir insanım. Başkanlık, yapmadan öğrenebileceğiniz bir şey değil. Kısa sürede birçok şeyi tecrübe ettim. Galatasaray değerlerini hiçbir zaman rencide etmemeye, hizmet etmeye çaba gösterdim."

"Genç arkadaşlarımın üzüntüsünü görmek beni çok üzdü. Demek ki onlara çok ümit vermişim. Size yalan söylemedim. Galatasaray'ın buradan çıkabileceğine inandığım için bunları söyledim. Bunların hepsi için çalışıyorum. Benim de hayal kırıklıklarım var."

Başkan olmadan önceki eleştiri ve vaatleri, sözleri ile şu konuşmayı karşılaştırdığımda diyorum ki Burak Elmas başkanlığı çok hafife almış, kolay görmüş. Baskı ile karşılaştığında fikrimce afalladı.

terimle geldi hala terim üzerinden prim kasıyo. çok fazla tökezledi her kalkmaya kalktığında biraz daha yükseliyor basamak. işi çok zor artık.

Üst Alt