Burak Elmas, Haber Global'de Soruları Cevapladı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Elmas, Haber Global'de Soruları Cevapladı

Burak Elmas: "Luis Campos, futbol bazlı stratejimizin danışmanlığını yapıyor. Birçok takım, Luis Campos'un peşindeydi. Projelerimizi anlattık ve kendisi de projemize inandı."

Burak Elmas: "Gençleştirme projesi değil bu. Galatasaray'ın kişilerden bağımsız, uzun süre sürecek ve Türkiye'nin hatta Avrupa'nın sayılı projelerinden biri haline gelmesi amacımız."

Burak Elmas: "İstanbul'daki maça Fatih Terim'i davet etmeme gerek yok, kendisinin zaten locası var. İhtiyaç olursa tabii ki davet ederim. Her üyemizin başımızın üstünde yeri var."

Burak Elmas: "Türk spor tarihinin en büyük başarısını Galatasaray elde etmiştir. 20 küsür senedir tekrar edilmemiş ve yanına yaklaşılamamış bir başarıdır bu. Finallerde kupaların alındığı yılların gelmesine ihtiyacımız var.

Burak Elmas: "Galatasaray'ın eşleşmelerde şansı her zaman yüzde 51'dir. Biz her maça Galatasaray olarak kazanmak ve tur atlamak için çıkarız."

Burak Elmas: "UEFA'da görüşmeler yaptım, FFP'nin başındaki arkadaşlarla da görüştüm. Türk futbolu alışkanlıklarından vazgeçmezse Avrupa'da yer alamama riskiyle karşı karşıya. Kulüplerimiz gelir yaratamayacak durumda."

Burak Elmas: "Başkan olarak, hiçbir sorumluluktan kaçmam. Bugün, takımı kimin kurduğunun önemi yok. Oyuncu izleme departmanımız var, onlar teknik direktörümüzün arzusu doğrultusunda liste yapıyorlar, biz de görüşme yapıyoruz. Tüm başarısızlığı ben alıyorum."

Burak Elmas: "UEFA'da görüşmeler yaptım, FFP'nin başındaki arkadaşlarla da görüştüm. Türk futbolu alışkanlıklarından vazgeçmezse Avrupa'da yer alamama riskiyle karşı karşıya. Kulüplerimiz gelir yaratamayacak durumda."
Başladı yine türk futbolu demeye, bize ne bundan ya.Türk futbolunu Türk futbolu yapan Galatasaray'a ne zaman sahip çıkmışlar sanki?Mahvettiler bizi bu sene...

DefiantThoughtfulBeardedcollie-size_restricted.gif

Üst Alt