Burak Elmas: "Kimse Galatasaray üzerinden racon kesmeye, reyting kasmaya çalışmasın" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Elmas: "Kimse Galatasaray üzerinden racon kesmeye, reyting kasmaya çalışmasın"

1629290243445.png

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, Marcao ile Kerem Aktürkoğlu arasında yaşananlar hakkında açıklamalarda bulundu.

Burak Elmas: "Bu bir aile meselesidir. Tek sıkıntısı canlı yayında ekrana gelmiş olmasıdır. Oyuncumuz zaten bu konuda gerekli açıklamayı yaptı. Biz teknik direktörümüzle, takım kaptanlarımızla görüşerek aile içinde gereken cezayı vereceğiz."

Burak Elmas: "Başka kimse Galatasaray üzerinden racon kesmeye, reyting kasmaya çalışmasın. Bunu yapmayı çalışanları şiddetle uyarıyorum."

Burak Elmas: "Bazı yorumcuların yaptığı seviyesiz yorumlara cevap vermiyor oluşumuz yanlış anlaşılmasın, gerektiği zaman en sert tepkiyi veririz. Herkes dikkatli olsun, Galatasaray ile uğraşmasınlar"

Burak Elmas: "Yönetim olarak Marcao ve Kerem Aktürkoğlu arasında yaşanan olayı tasvip etmediğimizi belirttik. Kulübün disiplin talimatı gereği yapılması gerekenler yapılıyor."

Burak Elmas: “Hiç kimse unutmasın Galatasaray kuvvetli bir ailedir. Galatasaray'da alınması gereken aksiyonları kimse Galatasaray'a dikte edemez."

Burak Elmas: "Bu sene ciddi bir yeniden yapılanmaya gittik. Hocamız bunu defalarca anlattı. Galatasaray'ın önümüzdeki 3-5 senesinde oynayabilecek yıldız ve yıldız adaylarını transfer ettik. Tek şanssızlığımız ülke puanı düşüklüğü nedeniyle elemelere erken başlamak oldu."

Burak Elmas: "Galatasaraylılar rahat olsun. Galatasaray'a yakışan ve gurur yaşatacak bir takım olma yolunda ilerliyoruz. Randers maçından iyi bir sonuçla dönüp grup aşamasına kalmak istiyoruz." (GS TV)

(@GSTV)

Burak Elmas: "Bu bir aile meselesidir. Tek sıkıntısı canlı yayında ekrana gelmiş olmasıdır. Oyuncumuz zaten bu konuda gerekli açıklamayı yaptı. Biz teknik direktörümüzle, takım kaptanlarımızla görüşerek aile içinde gereken cezayı vereceğiz."

Burak Elmas: "Başka kimse Galatasaray üzerinden racon kesmeye, reyting kasmaya çalışmasın. Bunu yapmayı çalışanları şiddetle uyarıyorum."
(@GSTV)
Racon kesmeyiz kafa keseriz demiş resmen Elmas başkan

Üst Alt