Burak Elmas: "Sayın Nihat Özdemir, Türk futboluna son bir iyilik yapın ve istifa edin!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Elmas: "Sayın Nihat Özdemir, Türk futboluna son bir iyilik yapın ve istifa edin!"

GS-FB...Türk Futbolunun en az % 60 ıdır...Sözde ikisi de istemiyor bu TFF yi ama hala orada oturuyorlar; mümkün mü sizce?!..

Bu işte bir gariplik var; TFF Başkanının kimliği malum. Zamanında hiçbir kabahati yokken, FB stadı çıkışında linç girişimine maruz kalıp canını zor kurtaran, aracı pert olan Galatasaray yöneticisi Osman Hattat' ın ''Onları FB taraftarı olarak kabul etmiyorum'' şeklindeki uzlaşmacı tavrına karşılık, ''Öyle demeyelim'' diye kıvırtan bir y.vşaktan bahsediyoruz; o zamanın FB 2. başkanı, şimdinin TFF Başkanı; eski ve aslında eskimeyen ''Fetöcü''...Osman Hattat az daha elinin tersiyle çakacaktı suratına; keşke yapsaydı o eylemi!...

FB-TFF kavgasının, danışıklı dövüş olduğuna net kaniyim. Burak Başkan da bilerek ya da bilmeyerek figüran oldu bu tiyatroya...

Keşke bunu aylar önce söyleseydin de inansaydık. Şimdi son can havliyle böyle bir şey söylemenin bir önemi kalmıyor.

Keşke bunu aylar önce söyleseydin de inansaydık. Şimdi son can havliyle böyle bir şey söylemenin bir önemi kalmıyor.
Söyledi zaten söylemedi mi?

Ben bu asarım keserim modunu artık anlayamıyorum. Ali Koç ülkenin en güçlü adamlarından biri, o dahi bunlara üstünlük kuramadı. Mevcut iktidara kimse yan bakamıyor bunu artık kabullenelim.

Nihat Özdemir geldi geleli burnumuz boktan çıkmadı ve hep içerde kavga ettik hep içerde hata aradık. 1 golle şampiyonluğu verirken bir avuç sözde GSli FT şampiyon olmadı diye sevindi bile diyebilirim zira forumda da var bunlardan.

GS içindeki herkes kötü algısını iyice yerleştirdiler taraftar da buna alet oldu. Hükümete yakın değilsen bu muameleyi görüyorsun işte, geçen sene de elli kere söyledim içerde kavga ettiriyorlar o şekilde pasifize ediyorlar. Halil Umut Meler'in A.gücü performansı bize 30 milyon euroya mal oldu ama taraftar o sırada kayrılan Sergen'i övüp FTye bok atmakla meşguldü.

Bu sezon da FB, Malatya ve Altayla başlayan süreçle devre dışı bıraktılar yine kimsenin sesi çıkmadı, içerdekiler kötü oldu. Adamlar naparsa yapsın onlara yakın değilsen karşı koyamazsın.

Çok övülen Aysal nispeten iktidarın daha güçsüz olduğu dönemde iki zorluk görünce kaçtı, şu anki ortam onun 10 katı.

Söyledi zaten söylemedi mi?

Ben bu asarım keserim modunu artık anlayamıyorum. Ali Koç ülkenin en güçlü adamlarından biri, o dahi bunlara üstünlük kuramadı. Mevcut iktidara kimse yan bakamıyor bunu artık kabullenelim.

Nihat Özdemir geldi geleli burnumuz boktan çıkmadı ve hep içerde kavga ettik hep içerde hata aradık. 1 golle şampiyonluğu verirken bir avuç sözde GSli FT şampiyon olmadı diye sevindi bile diyebilirim zira forumda da var bunlardan.

GS içindeki herkes kötü algısını iyice yerleştirdiler taraftar da buna alet oldu. Hükümete yakın değilsen bu muameleyi görüyorsun işte, geçen sene de elli kere söyledim içerde kavga ettiriyorlar o şekilde pasifize ediyorlar. Halil Umut Meler'in A.gücü performansı bize 30 milyon euroya mal oldu ama taraftar o sırada kayrılan Sergen'i övüp FTye bok atmakla meşguldü.

Bu sezon da FB, Malatya ve Altayla başlayan süreçle devre dışı bıraktılar yine kimsenin sesi çıkmadı, içerdekiler kötü oldu. Adamlar naparsa yapsın onlara yakın değilsen karşı koyamazsın.

Çok övülen Aysal nispeten iktidarın daha güçsüz olduğu dönemde iki zorluk görünce kaçtı, şu anki ortam onun 10 katı.

Öyle asarım keserim moduna gerek yok zaten ama bence yeterince etkili olacak kadar dile getirmedi TFF'nin istifasını. Nihat'ın yanına ziyarete falan gidip ondan sonra sahada yine ve tekrar tekrar da katledilmemiz falan büyük rezillik bence.

Nasıl başa çıkacağız biz bunlarla o zaman? Hep boynumuzu eğecek miyiz.

Öyle asarım keserim moduna gerek yok zaten ama bence yeterince etkili olacak kadar dile getirmedi TFF'nin istifasını. Nihat'ın yanına ziyarete falan gidip ondan sonra sahada yine ve tekrar tekrar da katledilmemiz falan büyük rezillik bence.

Nasıl başa çıkacağız biz bunlarla o zaman? Hep boynumuzu eğecek miyiz.
Geçen sene de aynı şeyler oldu, bir şey değişti mi hayır.

Her sene istediklerini şampiyon yapıyorlar son 3 senede. Hatta her şey Meral Akşener'in bizim Başakşehir'i yendiğimizde Cumhurbaşkanına laf atmasından sonra başladı.

Üst Alt