Burak Elmas Son Konuşmasını Yaptı: "Ayrılıklar da sevdaya dahil" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Elmas Son Konuşmasını Yaptı: "Ayrılıklar da sevdaya dahil"

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, divan kurulu toplantısında açıklamalarda bulundu. Yeni seçilecek yönetimin görev sürelerinin dolmasına izin vermelerini rica eden Elmas, "Attila ilhan’ın da söylediği gibi ‘ayrılıklar da sevdaya dahil çünkü ayrılanlar hala sevgili’" ifadelerini kullandı.

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, divan kurulu toplantısında açıklamalarda bulundu.

İşte Burak Elmas'ın o açıklamaları:

Galatasaray'ın değerleri ve aile bütünlüğü uzun zamandır tehdit altında. Divan Başkanımız bugün birkaç önemli slayt koydu. Şunu görüyoruz ki, ağızda değil gönülde hissederek Galatasaray'ın içinde bulunduğu tehlikeli durumu fark ederek mücadele etmek şart.

Metin Öztürk ve Eşref Hamamcıoğlu ile birlikte kıymetli arkadaşları, taşın altına ellerini soktular. Sizlere garanti ediyorum, onlar da bizim yaşadıklarımızı yaşayacaklar. Bu kişiye mahsus bir durum değil.

Sizlerden çok önemli bir ricam var. 30 Nisan'da kim seçilirse seçilsin, azınlıkların sesiyle onların yıpratılmasına değil, çoğunluğun desteğiyle Galatasaray'a hizmet etmelerine izin verin. Görev sürelerini tamamlamalarına izin verelim.

AYRILIKLAR DA SEVDAYA DAHİL

Attila ilhan'ın da söylediği gibi 'ayrılıklar da sevdaya dahil çünkü ayrılanlar hala sevgili'

Bugün size son konuşmamı yapıyorum. Galatasaray'da birçok ayrışma oldu ama şunun teminatını verebilirim: Her ne olursa olsun olağan genel kurulumuzun ileriye dönük bir yara açmasına ve önünde sorun olmasına izin vermeyeceğiz. Olan oldu, artık ileriye bakmak lazım.

A Spor

başkana elveda dioruz. en büyük hataları yumruğnu masaya vurmaması ve ali koçla kankalık idi. ama şimdiki adayların zmnında taahüt ettiği gibi takımı ftye teslim edip düzgün 1 bütçe verdi ama ft malesef iyi bir takım kuramadı (ligde). bu da kendisine patladı. ışıntan, köksal+rezan, ceo gibi şeylerle de karizması çizilse de uzun vadede düzgün bi idare görebilirdik (masaya vurma hususu hariç, onu yapacak haşinliğe hiaz olmadığı gibi remzi beyi sözcü yapması da saçmaydı). kendisine başarılar dileriz

başkana elveda dioruz. en büyük hataları yumruğnu masaya vurmaması ve ali koçla kankalık idi. ama şimdiki adayların zmnında taahüt ettiği gibi takımı ftye teslim edip düzgün 1 bütçe verdi ama ft malesef iyi bir takım kuramadı (ligde). bu da kendisine patladı. ışıntan, köksal+rezan, ceo gibi şeylerle de karizması çizilse de uzun vadede düzgün bi idare görebilirdik (masaya vurma hususu hariç, onu yapacak haşinliğe hiaz olmadığı gibi remzi beyi sözcü yapması da saçmaydı). kendisine başarılar dileriz
Hocam ben hangi başkan olsa sisteme federasyona karşı gelemeyeceğini düşünüyorum

Üst Alt