Burak: "Hayatımın en acı pastası" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak: "Hayatımın en acı pastası"

8 milyon Euro bonservis karşılığında Beijing Gouan Kulübü’ne transfer olan milli forvet Burak, Florya’da kendisi için düzenlenen veda yemeğinde takım arkadaşlarına, “Burada kupalar, gol krallıkları kazandım. Siz olmasanız, başaramazdım. Bu pasta tatlı ama benim için hayatımın en acı pastası” dedi.

56be4a4a67b0a9291c97e341.jpg

Kral veda... Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli ve sarı kırmızılı takımın oyuncuları dün Florya Metin Oktay Tesisleri’nde Burak Yılmaz için veda yemeği düzenledi. Çin’in Beijing Gouan Kulübü’ne 8 milyon Euro karşılığında imza atan Burak, yaptığı konuşmayla herkesi duygulandırdı.
Sarı kırmızılı kafile, Mersin’e gitmek için Adana’ya hareket etmeden önce eski golcüsünü Florya’da ağırladı. Tesislerde masaya Burak’a özel bir pasta getirildi. Başarılı golcü de, duygulu anlar yaşatan konuşmasını yaptı.

YARIN TÜRKİYE’DEN AYRILACAK
Burak, “Galatasaray’da kupalar, şampiyonluklar ve gol krallıkları kazandım. Bunların hiçbirisini siz olmasanız, yapamazdım. Türkiye’nin en büyük kulübündesiniz. Gönlüm her zaman sizinle. Galatasaray size emanet. Bu pasta tatlı ama benim için hayatımın en acı pastası” deyip, gözyaşlarına engel olamadı.

Bu arada G.Saray ile Gouan arasındaki yazışmaların dün tamamlandığı öğrenildi. 8 milyon Euro’nun peşin ödenmesi sonrası Cimbom bu transferi KAP’a bildirecek. Burak da yarın Türkiye’den ayrılacak.

SABRİ İLK 11’DE, LUKAS PODOLSKİ SOL KANATTA
Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, haftaya perşembe Lazio ile yapacakları UEFA Avrupa Ligi maçının provasını Mersin İdmanyurdu karşısında yapacak. Denizli, yeni transfer Linnes statü gereği Lazio karşısına çıkamayacağı için sağ bekte Sabri’yi sahaya sürecek. Alman yıldız Podolski ise sol kanatta görev alacak.

Öte yandan Denizli, Muslera, Sabri, Yasin, Olcan ve Podolski’ye kart uyarısı yaptı. Bu isimler, Mersin’de sarı kart görürse haftaya Trabzonspor karşısında cezalı olacaklar.

Hürriyet

Yarin havaalanina gidecek gönüllü yok mu? Sunu gitmeden once agiz burun pataklasaniz.

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

gitti bu çocuk artık kötü yorum yapmayın para da kazandırdı başarılar da Burak o kadar kötü biri değil inanmıyorum Sadece hepimiz gibi Türk ve duygusal bunların yaşanması normal açıkcası Forvette umutu görmekten mutlu değilim hiç Burağı tercih ederdim Spalvisi almadılar ya

Yolun açık olsun Burak. Özellikle geldiğin ilk sezondaki katkıların unutulmaz. Para da kazandırdın. Daha ne olsun?

Bırakın artık bu Burak düşmanlığını. Tamam son iki sezondur oynadığı futbolu ben de beğenmiyorum, ben de gitsin istiyordum ama Burak'a gelinceye kadar bu takımda yerden yere vurulması gereken bi sürü futbolcu var. Mesela Hamit meymenetsizi 3 sezondur yatarak bu takımdan kamyon dolusu para kazanıyor. Parası sorulduğunda da rizkimiz bu diyor. Ulan o rizk sana futbol oynayasın diye veriliyor. Madem artık futbol oynayamayacak haldesin bırak bu işi. Haram para o. Bi gün boğazında kalır.

Son düzenleme:
Yolu açık olsun, bu seneye kadar tüm emekleri için teşekkürler.Son dönemde çoğu zaman sinirlendirdi ama kesinlikle saygısızlığı hak ettiğini düşünmüyorum.Umarım orada da başarılı olur. Bu sene hali tavırları , taraftar ile iletişimini düşününce 6m gelir ile gitmesi faydalı oldu.Umarım o para da doğru düzgün kullanılır.

Yolun açık olsun kral. Çok şey başardın bizde üstünde para kazandirarak gittin.
Hem bonservisini hemde maaşını ilk yılından hemen çıkarmıştın.
Daima mutluluklar başarılar

Umarım şampiyonaya katilirsin

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

hala inanamıyorum kurtulduk ya la umut'a kaldık diye ağlayanlar sezon bitti zaten büyük düşünün umut yeteneksizide şutlanır sezon sonu 2 tane ağır yeteneksizden kurtulmuş olur yeni bir sayfa açarız (umarım iyi ve yeni bir yönetimle)

Üst Alt