Burak Kaplan Beşiktaş'ta


Beşiktaş'ın gurbetçi transferleri hız kesmiyor.Devamı için tıklayın! - Goal.comTransfer gerçekleşti, hayırlı olsun.AÇIKLAMA:

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:Oyuncu Burak Kaplan'ın transferi konusunda Bayer 04 Leverkusen ile anlaşma sağlanmış olup; Bayer 04 Leverkusen'e oyuncunun sözleşme fesih bedeli olarak 650.000.Euro ödenecektir.
 
Cevap: SON DAKİKA: Beşiktaş Burak Kaplan'ı borsaya bildirdiUmit millilerde cok iyi oynuyor. Umarim bir Cenk Tosun patlamasi yapabilir. Pektemek'i aldimi santrofor'da Pektemek, arkasinda uclu Ibrahim Akin-Veli-Burak oynayabilir.
 
Cevap: SON DAKİKA: Beşiktaş Burak Kaplan'ı borsaya bildirdiArtık bizde görüşmelere başlasak iyi olacak.Her transfer dönemi gibi son haftaya kalmayalım.

Bu arada hayırlı olsun bjkye
 
Cevap: SON DAKİKA: Beşiktaş Burak Kaplan'ı borsaya bildirdiİyi kumaştır beyler ileriye dönük iyi transfer olur diyebiliriz. 90 doğumlu sol ayaklı.
 
Cevap: SON DAKİKA: Beşiktaş Burak Kaplan'ı borsaya bildirdiYahu gözümüz yok hayırlı olsun da bu kadar transferi nasıl neyle yapıyorlar anlamıyorum arkadaş!..
 
Cevap: SON DAKİKA: Beşiktaş Burak Kaplan'ı borsaya bildirdiBu kadar gurbetçi aldiktan sonra "Kaç tanesi yeni Baris Özbek olacak ?" diye bahisler açilmali. Türkiye'de kaliteli yerliler el yakiyor diye ucuz gurbetçiler ise yarayacak degil. Tabii Allah bizi ve bütün ülkeyi Baris Özbek gibi oyunculardan korusun. Almanya amatör liglerinde oynamaya devam etsinler. Amin.
 
Üst Alt