Burak: Selçuk bizi çok arar - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak: Selçuk bizi çok arar

Cevap: Burak Yılmaz "Selçuk Bizi Çok Arar"

Gerçek Burağı bu yıl göreceğiz geçen yıl iyi olan takımda ve iyi performans göstererek 19 gol attı tamam.Şimdi Selçuk yok bakalım neler yapacak.Birde yanında defansları yoran Umutta yok.Bakalım Halille anlaşabilecek mi?

Görürüz bu sezo n kim kimi arıyomuş :) Zokora mı atıcak sana Burakcım o pasları? Görücez bu sezon kaç gol atıyosun

Ya bunların alıp veremediği ne Selçuk'la yahu sürekli her kafadan yok Selçuk hata yaptı yok bizi arar felan gibilerinden bunların cok zoruna gitmiş herhalde transferimiz .

selçuk burağı çok arar sonra bi bakar ilerde drogba pas bekliyo

güler geçer :D

Selcuk senin neyini arayacak? Allah akil fikir versin. Sirf bu konusmalar bile Selcuk'un bize gelmesinin onlara ne kadar koydugunu gosteriyor.

Arar tabii la Burak. Ama daha GS Mobile'ını almadı. Şaka bir yana Selçuk senin neyini arasın çakma Benzema ?

Burak Yılmaz ile Selçuk İnan çok iyi arkadaşlar yine basının abartması, gülerek söylemiş zaten. Burak Yılmaz'ı severim hem kişilik, hemde futboldaki profesyonelliğiyle..

attığı gollerin çoğunda selçuğun asisti var. selçuğu çok arıcaksınız.

Bu yıl baktı trabzon batıyor, burak da buraya gelmek için yalvaracak. Uzak ihtimal değil.

İki tarafta başta birbirini ararlar.Sonuçta Selçuk bakmadan Burak'ın koşacağı yeri , Burak'ta Selçuk'un atacağı yeri biliyordu.Ezberlemiş birbirlerine alışmışlardı.Ama Selçuk kendisine bir Burak , Burak'ta kendisine bir Selçuk bulacaktır.

: Dıııııııııııııııııt Dıııııııııııııııııt Dııııııııııııııııııt

: Efendim ?

:Burak Nasılsın Ben Selçuk. Puan farkını 10 puan yaptik daha ilk dönem ne olacak sizin bu haliniz?

:Her gece arama lan beni

Üst Alt