burak ve umut'a atılan her topun mütemadiyen rakibe geçmesi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

burak ve umut'a atılan her topun mütemadiyen rakibe geçmesi

Türkiye de sol beksiz sampiyon olunur, stopersiz olunur, ama santraforsuz olunmaz. Defansi komple yerli yapip kalite bir santrafor alsaydik bu sezon sampiyonlugun en büyük adayi olurduk. Ben geçen sezon taraftarimiz ve yönetim ders almistir diye düsündüm. Herifler Emenike ve Sow la oynarken sen Burak ve Umut la köpeklere dalga konusu olursun. Ama is isten geçti artik. Bu yönetimin Adnanlardan farki kalmadi.

Burak hadi arada ittire kaktıra gol atıyor da umut ne la. Adam topu durdurmaya çalışırken bile tribünlere gönderiyor. Karısını döven adamdan zaten ne beklenir ki. Galatasaray böyle karaktersiz bi adamı barındırmamalı

Burak biraz geliştirdi bu top kontrol becerisini bazen tek pas attığında vay be falan diyorum.

Umut için durum vahim bile değil.Rezil rüsva bir oyuncu.

Bu sezon forvete adam gibi bir takviye yapmazsak inanılmaz çıldıracağımız bir sezon olur. Gerekirse defans hattını çömezlerden kuralım ama o forvete bir tane sağlam golcü alalım.

hala arada gol atmanın çok matah bir şey olduğunu düşünenleri ortaya çıkaran durum. günümüzde artık santraforların değil yardımcı forvetlerin gol yükünü çektiğini, santraforların ise en önemli görevlerinin rakip stoperleri yıpratmak, top tutup saklamak ve o topları diğer oyunculara servis etmek olduğunu tekrar akıllara getirir. ligin en kötü santraforlarına sahip olacak kadar ne günah işledik biz. :(

Neyle savunulacak tabiki attığı golle savunulacak adam golcü çünkü...

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Günümüz futbolunda forvetin tek görevi gol atmak değil.Burak top tutamıyor, top hakimiyeti yok, hücuma çıkarken olumsuz etkiliyor.Burak'a pozisyon yaratmak için arkasında oynayanlar şekilden şekile giriyor.Eğer istatistiklere göre değerlendirme yapacaksak kaybettiği topları, ofsaytları, pas hatalarını falan çıkaralım.Kaçırdığı gollere laf etmiyorum her forvet gol kaçırır ama her futbolcunun az çok top hakimiyeti olmak zorunda en azından yanındakine pas verebilmeli.

Üst Alt