GSC Haber - Burak Yılmaz: "Artık yeter!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Burak Yılmaz: "Artık yeter!"

Madem o kadar beceriksizsin, en azindan efektif şekilde pres yapabilirsin, Kopenhag maçinda herkese gösterdi onu.

daha iyi yerli forvet olmadigi için şansli

şunu kabul edelim, burak bir santrafor için eşsiz özelliklere sahip. defalarca canlı izledim, onun kadar iyi pozisyon alan dikine kaçan ve hızlı koşan-ki şu anda benim gördüğüm en koşucu futbolcu tüm rakipleri düz koşuda tozunu yutar.
amaaa işte bu özellikler kapanan bir takıma karşı işe yaramıyor.. sadece ayak içi plase özelliği ki baya iyi aslında ve kafa vurma yeteneği kalıyor iş gören.
bir oyuncudan daha fazlasını isteyemezsiniz. paranız varsa gscforum olarak herkes 5-10 biner tl bağış atalım gs hesabına getirsinler falcao yu.
yoksa boş konuşmanın, cüzi katkıya fahiş verim istemenin, gs nin elemanını-ürününü kötülemenin yermenin manası yok. tabiki KUŞ değilseniz....

madem hakan şükür gerçek kral senin için burak çöp bari hakan şükürü takip et , 2 gün önce hakan şükür takıma, futbolculara, antrenöre, burağa selçuğa sahip çıktı. işte KRAL adam dedim
O sahip çıktı diye ben de sahip çıkmak zorunda mıyım? Geldiği günden beridir söyledik bu Burak'ın futbolcu olmadığını ama gelen şampiyonluklar ve attığı goller yüzünden arada kaynadı gitti. Bir de senin gibi fanboyları sağ olsun onun burada barınmasını sağladılar. Ama takke düştü kel göründü. Kankasıyla birlikte toz oldukları gün gerçek Galatasaray taraftarının bayramıdır.

O sahip çıktı diye ben de sahip çıkmak zorunda mıyım? Geldiği günden beridir söyledik bu Burak'ın futbolcu olmadığını ama gelen şampiyonluklar ve attığı goller yüzünden arada kaynadı gitti. Bir de senin gibi fanboyları sağ olsun onun burada barınmasını sağladılar. Ama takke düştü kel göründü. Kankasıyla birlikte toz oldukları gün gerçek Galatasaray taraftarının bayramıdır.

ha sen saygı duyduğun sayıp sevdiğin insanların duygularını düşüncelerini hiç saymazsın değer vermezsin yani. orjinalmiş. ayrca ben fanboy değilim de merak ettiğim soru şu, transfer dönemine daha çok var 1-2 ay desteklesek bunu hesabını ben veririm de bu oyuncuları küstürüp şl ye lige erken havlu atarsak fener 4. yıldız takarsa bunun hesabını kim vericek sen karşılayabilir misin bu zararı. saygılar

Şaka mısın sen? Senin ve kankin yüzünden futboldan soğuduk ulan! :mad: Eleştiri için bir neden göremiyorum demiş bir de sever misin sabaha mı bırakırsın? :red: Senelik 3 milyon avro alıyor olsam bende göremem haklısın :asd22:

ha sen saygı duyduğun sayıp sevdiğin insanların duygularını düşüncelerini hiç saymazsın değer vermezsin yani. orjinalmiş. ayrca ben fanboy değilim de merak ettiğim soru şu, transfer dönemine daha çok var 1-2 ay desteklesek bunu hesabını ben veririm de bu oyuncuları küstürüp şl ye lige erken havlu atarsak fener 4. yıldız takarsa bunun hesabını kim vericek sen karşılayabilir misin bu zararı. saygılar
Sen her sevip saydığın kişinin bütün fikirlerini paylaşır mısın? Eğer öyleyse bu bence daha orjinal.

Transfer dönemine ne kadar olduğu umrumda değil, milyonları kazanan futbolcuların aylardır bu kadar sorumsuzca kendilerine iyi bakmamaları ve yokları oynamalarına benim bir taraftar olarak tahammül edecek sabrım kalmadı. Rakibimiz bu sene 4. yıldızı takarsa bunun başlıca sorumlusu performansı yerlerde olan ve sahaya çıktıklarında ruh gibi dolaşan futbolculardır. Bu iş için dünyanın parasını alan ben değilim!

Ooo cok iyimser adamlar var lan. Faul yapmasin ofsatta durmasin istiyolar.
Bende bos kosu nedir ogrenmesini istiyorum, futbolu birakana kadar ogrenir denesin bence.
Milletin onune mi kosulur lan, futbol egitim dvdsi gonderecem ona en sonunda

Sen her sevip saydığın kişinin bütün fikirlerini paylaşır mısın? Eğer öyleyse bu bence daha orjinal.

Transfer dönemine ne kadar olduğu umrumda değil, milyonları kazanan futbolcuların aylardır bu kadar sorumsuzca kendilerine iyi bakmamaları ve yokları oynamalarına benim bir taraftar olarak tahammül edecek sabrım kalmadı. Rakibimiz bu sene 4. yıldızı takarsa bunun başlıca sorumlusu performansı yerlerde olan ve sahaya çıktıklarında ruh gibi dolaşan futbolculardır. Bu iş için dünyanın parasını alan ben değilim!
parayı alıyorda niçin alıyor. Süper Lig gol kralları listesi - Vikipedi şimdi rahat bırakalım değerlerimizi. eğer ilerleme kaydetmezlerse gsye zarar verdiklerine kesin olarak kani gelirsek yerine daha iyi bir oyuncu gelebilecekse gönderilsin diye kampanya başlatalım ben de katılayım. ben de istiyorum galatasarayda en iyi forvetler oynasın diye

Üst Alt