Burak Yılmaz: "Bazı çok bilmiş abilerimiz 3 tane Türk kardeşimizi sığdıramadılar" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz: "Bazı çok bilmiş abilerimiz 3 tane Türk kardeşimizi sığdıramadılar"

Şu yabancı sınırı hakkında lütfen konuşmasınlar
Yatan ve 3 milyon götüren Türk genç kardeşlerimizden bıktık
Sırf Türk diye milyonları götürüp oynayamadılar bile
Tarık, Alper bıktık bu tiplerden
Yusufun da Türk kimliği var
Adam yabancı sayılıyor
Nasıl işler, nasıl boş işler

Fransa'da Lille ile yaşadığı şampiyonluk için ise Burak Yılmaz, "Lille ile kazandığım şampiyonluk benim kariyerimin en özel başarılarından biri. Bir sene orada tarih yazdım ama maçımıza Türkiye'den gelen, olmadı. Bir yanım eksik kaldı' sözleriyle sitemkâr konuştu.
Kafadan kontakt. Kim neden Türkiye'den kalkıp Lille maçına gelsin? Bize (lige, ülkeye) gelen yabancı oyuncuların hiç böyle triplere girdiğini görmedim. Saçmalığa bak.

Topcudan kafasi calisan adam kolay kolay çıkmıyor, Burak bunlarin en guzide örneklerinden biri.

Topa vurmayi bilmese üç kuruş maaşa ayak bacak yapacak herifler bunlar, ciddiye almaya değmez

Hiçbir zaman sevmedim zaten futbolculuğunu da sevmedim bunun yüzünden o efsane kadro ile ucube bir sistemle oynadık. Çok tehlikeli biriydi takım içinde öyle ki transferlere bile karışirdı, Hamza hocanın başını yiyenlerden birisiydi sırf bu küsmesin diye santrafor felan alamazdık. Çin'e postaladık bize gelmek istedi olmadı sonra bjk'ye yanaştı o da olmadı sonunda ts'ye gitti.
Sorsan beyefendi bjk"li ama hep önceliği Galatasaray oldu

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt