Burak Yılmaz: "Benim son Dünya Kupası şansım da bitmiş oldu" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz: "Benim son Dünya Kupası şansım da bitmiş oldu"

1648162344226.png

A Milli Takım'da Burak Yılmaz, Portekiz maçını yorumladı.

Burak Yılmaz: "İyi başlayamadık. Portekiz çok iyi başladı. Sonradan kendimize güvenmeye başladık. O olunca gol de geldi, penaltıyı atsam 2-2 olacaktı. Atamadım... Nasıl atamadım, hala şok içindeyim."

Burak Yılmaz: "Ülkemizi üzdük. Kusura bakmasınlar."

Burak Yılmaz: "Çok üzgünüm. Bu benim son Dünya Kupası şansımdı. Bugün itibarıyla bu da bitmiş oldu."

Burak Yılmaz: "Bugün benim son maçımdı. Milli Takım kariyerime son noktayı koyuyorum."

Burak Yılmaz: "Böyle bir maçtan sonra bırakmak istemezdim. Bu formayı şerefle ve namusla taşıdım. Hocalarıma teşekkür ederim. Benden bu kadar."

Burak Yılmaz: "Duyguyla bırakmadım. Ekstrem, inanılmaz durumlar olursa o zaman yardımcı olurum. Artık bir bayrak değişimi olması gerekiyor. Ülkemiz, genç arkadaşlarımız açısından."

Burak Yılmaz: "Bu maçı tamamen penaltıya bağlamak lazım. Üçlü savunmaya, dörtlü savunmaya değil."

Burak Yılmaz: "Bu penaltıyı herhalde ömrüm boyunca her gece rüyamda atacağım."

Milli Takim kariyerini de sonlandirmis.. Son maciymis.. Yine de emekleri icin saol Burak ama bugun unutulmayacak muhtemelen, maalesef.

Bizde golleri dizerken de halini tavrını hiç sevmezdim. Ama aynı dk penaltıyı atacak adamı sorsalar yine burak atsın derdim...

Yalniz bakis acisi hosuma gitti ben olsam bende boyle derdim. Guzel bir sekilde acikladi "benim zamanim doldu" metinini. Genclerin onunu acmak lazim vs.. Ornek bir aciklama yapti ne olursa olsun.

Burak Yılmaz: "Böyle bir maçtan sonra bırakmak istemezdim ama bunun doğru olduğunu düşünmüyorum. Bu formayı şerefle ve namusla taşıdım. Hocalarıma teşekkür ederim. Benden bu kadar."

Burak Yılmaz: "Duyguyla bırakmadım. Ekstrem, inanılmaz durumlar olursa o zaman yardımcı olurum. Artık bir bayrak değişimi olması gerekiyor. Ülkemiz, genç arkadaşlarımız açısından."

1648162560770.png

Üst Alt