Burak Yılmaz durdurulamıyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz durdurulamıyor!

Cevap: Burak Yılmaz durdurulamıyor!

Burağa yıllık 3 milyon euro verirlerse 3 sene yedek klübesinde bile oturur Malaga'da :)

Berbatov u falan alacağımıza 8-9-10 ne istiyorlarsa verelim burağı alalım.Hem selçuk gibi bi adam var elimizde.Hemde Türk kontenjanından süper bir forvet almış oluruz.

Kazımı falan izlemek zorunda kalmayız bu sayede.

Burak iyi golcü oldu evet, bu sene istikrarı doğaüstü evet, her şeyi kabul ediyorum ama takımında istemezdim...Galatasaray'a yakıştıramıyorum. Sadece Burak'a bel bağlayacak bir takım değiliz.

mersin macinda burak bizde oynasaydi rahat 3 4 gol atardi .... son vurus cok önemli .. jardel kicini kaldiramiyordu ama geldimide o kicla gol atiyordu... gol atmak hersey artik

baros artı 6*7 önersinler.

ağa korkuyorum şimdi baros buraktan iyi der diye birisi.

olurda biz alırsak bi şekilde seneye,şenol güneş artık hocalığı bırakır.

Burak hiçbir zaman kazma değildi kimse halüsinasyon görmesin

Fb ve Bjk aldığında sürekli yedekti zaten.Oynadığında da sağ kanada hapsedip 2-3 kişiyi tek başına geçip slalom yapması beklendi

Kendisini inanılmaz geliştirmesine rağmen şuan bile 1'e 1 de adam geçtiği söylenemez

Şenol Hoca forvette oynatmaya başladıktan sonra da son vuruşlarını geliştirdi

Ben kendi takımımda istemem şahsen.Trabzonspor takımı Burak üzerine kurabilir ancak Galatasaray'da yürümez

Zaten Tr'de alabilecek takım yok şuan.15-20 arası veren olursa "belki" satarlar yurt dışına

Burak'a kötü diyenler Allah'tan korksun adam olmadık maçta gol pozisyonlarına giren adam kokluyor resmen.

Turkish Mario Gomez desem kimse şaşırmaz heralde.

Burada Burak'ı eleştirenlerin hemen hepsi ben Burak'ın üstüne takım kurmazdım o yüzden Burak'ı istemem diyor.

Abicim manyak mısınız neden adamın üstüne takımı kuruyorsunuz? :)

aktif futbol oynayan en iyi Türk futbolcu

çalışarak tırmalayarak geldi bu noktaya

Burada Burak'ı eleştirenlerin hemen hepsi ben Burak'ın üstüne takım kurmazdım o yüzden Burak'ı istemem diyor.

Abicim manyak mısınız neden adamın üstüne takımı kuruyorsunuz? :)

Türk taraftarında bir forveti karalamanın en kestirme yoludur

"takım onun üstüne kurulmuş abicim herkes ona oynuyo" muhabbetini yapar hep kıskanç taraftarlar

bana "hakan şükür iyi forvet değildi, takım onun üzerine kuruluydu" dedi bi adam düşünün artık

Kimse Burak´ı eleştirmesin.Kabul edin şuan Baros´tan da,Elmander´den de daha üst seviye ve değerli bir oyuncu konumuna geldi.

Burak yaşı ve gelişimiyle tabi ki Elmander ve Baros'dan daha göz önünde olabilir

Ancak asla sakatlık sorunu olmayan Baros ve Elmander'e değişmem

İlerde pres yapmayan,rakibi rahatsız etmeyen,rakip defansın topla çıkmasını bozamayan forvetten Büyük takım golcüsü olmaz

He bir de "takım onun üzerine kurulu" konusu var tabi

Çok basit örnek

Geçen sene Umut 16 Burak 20 gol attı

Burak nerede,Umut nerede?Üstelik Umut'un 2-3 yaş da dezavantajı var:tiphat:

Üst Alt