Haber - Burak Yılmaz, Futbolu Bıraktığını Açıkladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Burak Yılmaz, Futbolu Bıraktığını Açıkladı

1685970405586.png

Burak Yılmaz: ”Bugün futbolculuk kariyerimi sonlandırdım. Stadyumda son vermek isterdim ama olmadı. Sosyal medyadan bıraktığımı açıklamak içime sinmezdi. O nedenle basın toplantısı yaparak veda etmek istedim.”

Burak Yılmaz: "Fenerbahçe'de yeniden forma şansı bulmak isterdim çünkü içimde uktedir. Her yerde bu kadar başarı yakalamış birisinin en azından bir tane at be kardeşim' derdim. Fenerbahçe'de yeniden forma giymek isterdim, çok da yakındım ama olmadı. Fenerbahçe'nin de benim şu anki kariyerimde çok büyük etkisi vardır. Fenerbahçe'de çok acı çektiğim için burada olduğumu düşünüyorum. Fenerbahçe'de bir kez daha forma giyip gol atmak isterdim."

Burak Yılmaz: "Galatasaray'ın beni Avrupa çapında futbolcu yapması, ne benim Beşiktaşlılığımı değiştirir ne de Galatasaray'da yaşadıklarımı unutturur. Galatasaray'da yaşadıklarım, kalbimin her zaman farklı yerinde olacak..."

Burak Yılmaz: "Teknik direktör olabilmek için çok çalışmam gerekiyor, güzel bir proje içinde yer almak isterim."

Burak Yılmaz: "Şenol Hoca'nın yanından geldim buraya. Hocamın da bizimle alakalı düşüncesi vardır ama şu an bunu bana deklare etmedi. Mutlaka benimle alakalı düşüncesi vardır, biz beraber oluruz olmayız... Hocayla ilişkimizde en ufak bozulma olmaz. Ben yine onu çok seviyorum. Onun için mutlu olurum, dua ederim. Şenol Hoca'nın aklında benimle ilgili mutlaka bir düşünce vardır ama yoksa da hiç önemli değil. O benim başımın tacıdır."

Burak Yılmaz: "A Milli Takım’da Hollanda’ya karşı 3 gol attığım maçı unutamıyorum."

Burak Yılmaz: "Fortuna Sittard'a 5 senelik proje için gittim, hoca olacaktım. Sonra beraber yürüyemeyeceğimizi, aynı çizgide olmadığımızı gördük. Sonrasında birlikteliğimizi sonlandırdık, geçmiştir ve bitmiştir. Önümüze bundan sonra bu şekilde bakacağız."

👕 632 maç
⚽️ 298 gol
🅰️ 85 asist

🏆 Süper Lig x2
🏆 Ligue 1
🏆 Türkiye Kupası x5
🏆 Fransa Süper Kupa
🏆 Türkiye Süper Kupa x5

Burak Yılmaz: "4 büyük kulübün de gönlümde yeri farklıdır ama Galatasaray'da yaşadıklarım her zaman kalbimin farklı bir yerinde olacaktır."

Burak Yılmaz: "Fenerbahçe'de bir kez daha forma giyip bir tane gol atmak isterdim."

Burak Yılmaz: "Galatasaray'da yaşadıklarım ve başardıklarım, Galatasaray'ın beni Avrupa çapında oyuncu yapması, ne benim Beşiktaşlılığımı ne de benim Beşiktaş'a yakınlığımı değiştirir. O yüzden Galatasaray'da yaşadıklarım, her zaman kalbimin en farklı yerinde olacaktır."

ulan burak asfhgahgflsafja

Galatasaray taraftarı değildin belki ama bizde çok içten oynadın.

Bence ondan beri de Galatasaray taraftarısın itiraf et.

Bizde de yerin ayrı Burak.

2012-2013 Lig ve CL performansın
2014-2015 Şampiyonluğu ve Kutlamalarında ki performansın

hepsi özeldi.

Taraftarı olmadığın kulüpte bunları yapan adam, 38 yaşına kadar profesyonelce kendine bakıp performans veren futbolcu büyüktür.

İyi ki bizimleydin. Saçmalamaların olmadı mı oldu? Ama siyaset ve ikili ilişkilerden çok sahada ne yaptığına bakıyorum. Yolun açık olsun.

yüzümüzü güldüren adamlardan biriydi her zaman bizim için.

arada bjkliliğinden mallıklar yaptı ama yine de yaşattıklarının hatrına yolu açık olsun diyelim.

Zaman zaman saç baş yoldursa da bizde oynadığı dönemde, komple bir forvet oyuncusuydu, bir şu ofsayt işini öğrenemedi

sinir edecek bir suru yapsa da kendisini iyi hatirlayacagim.

12/13 sezonunda efsane CL maceramizda önemli rol oynadi

shalke golu akillarda

Her yerde bu kadar başarı yakalamış birisinin

Galatasaray'ın beni Avrupa çapında futbolcu yapması, ne benim Beşiktaşlılığımı değiştirir

Hocamın da bizimle alakalı düşüncesi vardır ama şu an bunu bana deklare etmedi. Mutlaka benimle alakalı düşüncesi vardır,

geçmiştir ve bitmiştir.

Ne güzel ifadeler bunlar böyle

Tam AK Parti milletvekili havası yok mu hea?

1685970405586-png.204645

Üst Alt