Burak Yılmaz Galatasaray'da İddiası - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz Galatasaray'da İddiası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Burak Yılmaz Galatasaray'da İddiası

Fatih hocanın Merthan ve İsmail'i vereceğine hiç inanmıyorum, kaldı ki bu transfer artık gönüller bir olsun, darılma kırılma olmasından çıktı yani 5 milyon euro verip alırız bu kadar basit. Daha geçen gün kendileri söyledi Burak artık bu takıma faydalı olamaz diye. Her fırsatta profesyonellik mesajları verenlerin şu transferde yaptığı muhabbetler gerçekten çok komik.

Burak, Sergen 'den sonra 4 büyüklerin 4 ünde de forma giymiş 2nci oyuncu olacak.

3 takımda birden oynamış Egemen günün birinde Galatasaray 'a transfer olmazsa, bu özelliğe yakın zamanda kavuşabilecek bir oyuncu daha yok.

Not: FB ve BJK 'ta Burak ağırlıkla sağ kanatta oynadı. Gol sayısının düşüklüğü bu sebepledir.

resmi siteden haber bekleyin.

Ntv spor (Fb TV) çok güvenmeyin.

Transferi zora sokmak için son dakika haberleri veriyorlar..

[video=youtube;Pf4TTEOYWEs]https://www.youtube.com/watch?v=Pf4TTEOYWEs[/video]

İzlemeye hazır olun.

Mertan konusunda sadece benmi böyle düşünüyorum. Trabzonspor çok iyi tecrübe olmazmı onun için.

Bu saatten sonra Baroş büyük ihtimalle satılır. Sercana da iyi para verilirse oda gidebilir.

Burak geldiyse ondan net ,ondan iyi son vuruşları olan golcü mü var ?

beni korkutan ts'nin oyun yapısıyla bizimkinin çok farklı olması renktaş, burak ts'deki gibi bol bol açık alanlar bulmayacak aynı geçen sezon olduğu gibi çoğu zaman oyunu kilitlemeye çalışacaklar, dar alanda pek bişey yapabileceğini sanmıyorum burak'ın attığı gollerin çoğu birbirine çok benziyo inşallah yanılıyorumdur, ama tabi nene gibi bi adamda olursa sahada işler değişebilir bakalım nasip kısmet

beni korkutan ts'nin oyun yapısıyla bizimkinin çok farklı olması renktaş, burak ts'deki gibi bol bol açık alanlar bulmayacak aynı geçen sezon olduğu gibi çoğu zaman oyunu kilitlemeye çalışacaklar, dar alanda pek bişey yapabileceğini sanmıyorum burak'ın attığı gollerin çoğu birbirine çok benziyo inşallah yanılıyorumdur, ama tabi nene gibi bi adamda olursa sahada işler değişebilir bakalım nasip kısmet

bizdeki orta sahanın attığı ara paslarıyla daha çok pozisyona girer ve gol atar rahat ol sen.

Haberi gece yarısı Ntvspor'da gördüğüm an yemin ederim içim içime sığmadı.Mutluluktan sabaha kadar uyku tutmadı. :) Burak Yılmaz tüm camiamıza hayırlı olsun. :)

SPOR EUROLEAGUE FUTBOL BASKETBOL MOTOR SPORLARI TENİS SU SPORLARI DİĞER SPORLAR SPOR YAZARLAR PUAN - FİKSTÜR Merhaba

Hürriyet Facebook deneyiminden yararlanmak için Facebook ile giriş yapın. Giriş Yapın Okuduklarım Yardım PaylaşımDaha Fazla Bilgi Arkadaşlarını Davet Et Sorun Bildir Facebook oturumunu kapat Hürriyet'i Takip Et"G.Saray'a 6+2 Trabzonlu sınırı gelsin"hurriyet.com.tr12 Temmuz 2012Galatasaray, Lokomotiv Moskova'ya transferinde son anda pürüz çıkan Trabzonsporlu milli futbolcu Burak Yılmaz'ı renklerine bağladı.Burak Yılmaz'ın Galatasaray'a transferi, twitter'da da geniş yankı buldu. Özellikle Fenerbahçe ve Beşiktaş taraftarları transfer hakkında geyikler yaptı.

İşte Burak transferi hakkındaki twitter geyikleri...

@ozlumertt

Burak Yılmaz'ın Galatasaray'a transfer olduğunu duyan Tolga Özkalfa ve Halis Özkahya penaltı düdüğünü çaldı.

@tamerbaglan

Arif Erdem'li Galatasaray'ın 1996-97 sezonunda, 34 maçta 17 penaltı kazandığını bilenler; bunun Burak Yılmaz'lı versiyonuna hazır mısınız!

@DemirOrenTFF

Ceyhun Gülselam, Engin Baytar, Umut Bulut, Selçuk İnan şimdi de Burak Yılmaz. Galatasaray Trabzonspor'un pilot takımı olduğunu borsaya bildirdi.

@Erkereker

Galatasaray Burak Yilmaz'dan sonra Trabzonspor klubunu de almak icin gorusmelere baslandigini borsaya bildirdi.

@ZeynepDeSouza

Burak yilmaz'in transferinin ardindan Galatasaray, Sadri sener ile de ilgilendiklerini borsaya bildirdi.

@essrakaragoz

Reina Burak Yilmaz transferini borsaya bildirdi.

@cigerertugrul

Burak Yilmaz şimdi hangi takım ben anlamadım.

@BorArar

GS Paf takımından Burak Yılmaz'ı almış.

@zysoccer

Burak Yılmaz'ın Gs'a transfer olacağını zaten biliyorduk yeni birşey değil ki..

@berkaybarlas

Galatasaray'a 6+2 Trabzonlu sınırı filan mı getirsek n'apsak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt