Video Haber - Burak Yılmaz: "Hamına da mamına da. Böyle birşey yok abi" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Video Haber Burak Yılmaz: "Hamına da mamına da. Böyle birşey yok abi"

fb maglubiyeti ✅

fb dagıldı ✅

gs liderligi aldı ✅

bjk maglubiyeti ✅

bjk dagıldı oyuncular dövüstü ✅

arda güler bugün kötü oynayıp oyundan cıktı ❓

sonuncu gerceklesirse günümüz güzellesir

ujngfb.jpeg

abi neyin TD liğini yorumluyoruz - bence adamın zaten böyle bir amacı pek yok kariyer olarak. para alıyor mu - tabii ki..

geldiği kulüp hakkındaki 2 haber başlığına baksanıza.

o ona koy - bu bunu döv - o esnada maçlarda takan takana. Ortama bak.

rage2.gif punch.gifpunch2.gif sex.gif

şimdi ben anlamadım. baily, tayfun değilde yabancı bir x futbolcu ile kapışsa sorun olmayacaktı da bir türk topçu ile dalaştı diye mi sorun yapmış? bizim ülkemize gelip bizim topçumuza diye açıklama falan ne alaka.
Yabanci bir oyuncu buraya gelip bizim oyuncumuza bunu yapamaz dedi. Sonra da yabanci yerli ayirmiyorum dedi. Kendi ne dedigini bilmiyor bence.

Teknik direktör olmaz bundan, bir ağırlığı olur teknik direktörün. Böyle bir sorun yaşıyorsan önce oturur konuşursun ve olayı tatlıya bağlamaya çalışırsın. Kol kırılır yen içinde kalır misali kimsenin ağzına sakız etmezsin. Diyelim ki çözülmüyor yine de böyle bir yaygara yapılmaz. Burak çok olgun bir kişilik değil. Nalına da mıhına da diyeceğine am*na da mamına da diyor. İzahı yok malesef.

Üst Alt